Pětadvacetiletý rodák z Houstonu, pro některé nečekaně, vydává krátký film s názvem Birds in the Trap. Celý tento čtrnáctiminutový short film k vydanému albu se nese v duchu skvělé atmosféry a nápaditého scénáře.

Bez jakéhokoliv dřívějšího oznámení vyslal autor tento nesmírně povedený projekt na svůj officiální youtube channel. Abych vše uvedl na pravou míru, tento short film byl k vidění již na Apple music store. Autor jej vydal na oslavu umístění alba v top ten all-time streamovaných desek na stejnojmenné platformě. Podobný vizuální koncept doprovázející album se v posledních letech poměrně rozšířil a dočkal se značné popularity. Namátkou si vzpomínám na podobné projekty z dílny autorů Schoolboy Q Pusha T.

Celý projekt obsahuje krátký a povedený trippy scénář, s beaty a tracky z alba v pozadí. Travis se chopil hlavní role a můžeme ho vidět v jisté life story, jak ve svém autě brouzdá ulicemi, dokud se něco, jak to tak v životě bývá, zčistajasna nepokazí. Druhou část scénáře doprovází autorovy hluboké monology s hudebními podklady z alba, které už tak skvělou atmosféru jen dokreslují k dokonalosti.

Všechno v tomto vizuálu působí velice reálně a nápaditě a je třeba autora pochválit za opravdu profesionálně odvedenou tvůrčí práci. Podle mého názoru se jedná o epilog k albu a La Flame tak uzavírá celou tuto kapitoluaby mohl připravit půdu pro nadcházející projekt Astroworld. Každopádně velký big up za tento mini projekt!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit