Pětadvacetiletý rodák z Houstonu, pro některé nečekaně, vydává krátký film s názvem Birds in the Trap. Celý tento čtrnáctiminutový short film k vydanému albu se nese v duchu skvělé atmosféry a nápaditého scénáře.

Bez jakéhokoliv dřívějšího oznámení vyslal autor tento nesmírně povedený projekt na svůj officiální youtube channel. Abych vše uvedl na pravou míru, tento short film byl k vidění již na Apple music store. Autor jej vydal na oslavu umístění alba v top ten all-time streamovaných desek na stejnojmenné platformě. Podobný vizuální koncept doprovázející album se v posledních letech poměrně rozšířil a dočkal se značné popularity. Namátkou si vzpomínám na podobné projekty z dílny autorů Schoolboy Q Pusha T.

Celý projekt obsahuje krátký a povedený trippy scénář, s beaty a tracky z alba v pozadí. Travis se chopil hlavní role a můžeme ho vidět v jisté life story, jak ve svém autě brouzdá ulicemi, dokud se něco, jak to tak v životě bývá, zčistajasna nepokazí. Druhou část scénáře doprovází autorovy hluboké monology s hudebními podklady z alba, které už tak skvělou atmosféru jen dokreslují k dokonalosti.

Všechno v tomto vizuálu působí velice reálně a nápaditě a je třeba autora pochválit za opravdu profesionálně odvedenou tvůrčí práci. Podle mého názoru se jedná o epilog k albu a La Flame tak uzavírá celou tuto kapitoluaby mohl připravit půdu pro nadcházející projekt Astroworld. Každopádně velký big up za tento mini projekt!