Housová noc Tetris zve lo-fi producenta Mall Graba, který se v roce 2016 umístil mezi TOP 100 DJs na základě hodnocení serveru Resident Advisor.

Dalším jménem, které přiveze jedna z nejvýraznějších pražských tanečních akcí Tetris, je Mall Grab, 24 letý australský producent a dj, nejznámější představitel lo–fi housu. Díky svým energickým setům se během posledních dvou let zařadil mezi přední světové djs a čtenáři Resident Advisoru ho zařadili mezi top 100 roku 2016.

Resident Advisor: “Mall Grab, pocházející z ospalého pobřežního města Newcastle v Austrálii, tvoří mlhavý house, který oslovuje obrovské množství posluchačů. Není se čemu divit, že opustil jízdu na skatu, aby se stal jednou z nejrychleji rostoucích hvězd taneční hudby.”

Své první EP vydal pod labelem Shall Not Fade v roce 2015. Jeho tvorba se od Feel You a Sun Ra postupně transformuje a ovlivnil jej určitě i vstup do labelu Hot Haus Rececords, pod kterým vyšlo i poslední EP Pool. Party zatím ukazuje, že míří k rychlému, drzému, tanečnímu housu s prvky melodického techna.

Mall Grab si v Praze zahraje vůbec poprvé. A stejně jako Palms Trax rozezní opuštěný klub
Face2Face. Společně s Mall Grabem přijede 16. 6. i Par Avion z Blood Money Club Traxx, sublabelu Lobster Theremin. Český support jim dají Oliver Torr, Kewu a Tetris crew, která celou akci organizuje.

Tetris za rok své existence pozval několik zajímavých českých i zahraničních housových
interpretů. Jeho energické večery dokazují, že house může promlouvat k davu stejně zajímavě jako techno.

Událost: facebook.com/events/1429893417062675/
Facebook Tetris: facebook.com/tetrisparty
Tumbler: tetrisparty.tumblr.com/
GoOut: goout.net/cs/party/tetris-mall-grab+par-avion+dalsi/cqhac/

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE