Housová noc Tetris zve lo-fi producenta Mall Graba, který se v roce 2016 umístil mezi TOP 100 DJs na základě hodnocení serveru Resident Advisor.

Dalším jménem, které přiveze jedna z nejvýraznějších pražských tanečních akcí Tetris, je Mall Grab, 24 letý australský producent a dj, nejznámější představitel lo–fi housu. Díky svým energickým setům se během posledních dvou let zařadil mezi přední světové djs a čtenáři Resident Advisoru ho zařadili mezi top 100 roku 2016.

Resident Advisor: “Mall Grab, pocházející z ospalého pobřežního města Newcastle v Austrálii, tvoří mlhavý house, který oslovuje obrovské množství posluchačů. Není se čemu divit, že opustil jízdu na skatu, aby se stal jednou z nejrychleji rostoucích hvězd taneční hudby.”

Své první EP vydal pod labelem Shall Not Fade v roce 2015. Jeho tvorba se od Feel You a Sun Ra postupně transformuje a ovlivnil jej určitě i vstup do labelu Hot Haus Rececords, pod kterým vyšlo i poslední EP Pool. Party zatím ukazuje, že míří k rychlému, drzému, tanečnímu housu s prvky melodického techna.

Mall Grab si v Praze zahraje vůbec poprvé. A stejně jako Palms Trax rozezní opuštěný klub
Face2Face. Společně s Mall Grabem přijede 16. 6. i Par Avion z Blood Money Club Traxx, sublabelu Lobster Theremin. Český support jim dají Oliver Torr, Kewu a Tetris crew, která celou akci organizuje.

Tetris za rok své existence pozval několik zajímavých českých i zahraničních housových
interpretů. Jeho energické večery dokazují, že house může promlouvat k davu stejně zajímavě jako techno.

Událost: facebook.com/events/1429893417062675/
Facebook Tetris: facebook.com/tetrisparty
Tumbler: tetrisparty.tumblr.com/
GoOut: goout.net/cs/party/tetris-mall-grab+par-avion+dalsi/cqhac/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit