SUPPORT

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.”

Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

PRAVIDELNÝ DAR

Pro pravidelnou podporu na bázi subscriptions se můžete stát našimi patrony skrze platformu Patreon. Na výběr je ze čtyř kategorií, které zahrnují řadu zajímavých odměn! Vyberte si tu svoji na patreon.com/czechmag.

JEDNORÁZOVÝ DAR

Pro odeslání jednorázového daru můžete využít formulář níže a vybrat si ze 3 možností platby – platba kartou (přes šifrovaný SSL certifikát a bezpečnou službu Stripe), PayPal nebo bankovní převod (2401065672/2010).

Podpora projektu

Vybrat platební metodu
Personal Info

Informace o platební kartě
Toto je bezpečná platba, která využívá šifrovaný SSL certifikát.

Celkový dar: 150,00Kč