Kočky jsou sv*ně a to se moc dobře ví! Každý, kdo má doma kočku, vám to bez sebemenšího rozmyšlení potvrdí. Pejsci jsou nejlepší přátelé do nepohody, huňatí miláčci a když už nic, tak vašeho pejska můžete alespoň sníst. Kočku sníst nemůžete, protože je vychrtlá a má tuhý maso.

Nejsem kočkofobik, ale kočky jsou prostě pekelné sv*ně. Dělají si, co chtějí, ničí nábytek a když jim chcete vysvětlit, že tohle se opravdu nedělá, tak vás ještě poškrábou. Člověk příjde po práci domů a chce se pomazlit se svojí čičinkou, ale jediný, co najde, je smradlavé hovínko v kočkolitu a netvor syčící pod gaučem.

Kočky mají na tomhle světě jenom jediné poslání, a to ničit nám život a kazit naše fotky. Říká se, že fotky kradou duše, ale pravda je taková, že kočky kradou fotky. Nevěříte? Uvěříte…

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?