Kočky jsou sv*ně a to se moc dobře ví! Každý, kdo má doma kočku, vám to bez sebemenšího rozmyšlení potvrdí. Pejsci jsou nejlepší přátelé do nepohody, huňatí miláčci a když už nic, tak vašeho pejska můžete alespoň sníst. Kočku sníst nemůžete, protože je vychrtlá a má tuhý maso.

Nejsem kočkofobik, ale kočky jsou prostě pekelné sv*ně. Dělají si, co chtějí, ničí nábytek a když jim chcete vysvětlit, že tohle se opravdu nedělá, tak vás ještě poškrábou. Člověk příjde po práci domů a chce se pomazlit se svojí čičinkou, ale jediný, co najde, je smradlavé hovínko v kočkolitu a netvor syčící pod gaučem.

Kočky mají na tomhle světě jenom jediné poslání, a to ničit nám život a kazit naše fotky. Říká se, že fotky kradou duše, ale pravda je taková, že kočky kradou fotky. Nevěříte? Uvěříte…

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit