Znáte ten pocit, když se procházíte po ulici a najednou vidíte něco, co vám zmáčkne mozek uvnitř lebky a jediné, co si říkáte, je, že co to sakra je? Přesně při těchto okamžicích se totiž matrix prolnul s vaší realitou. Nelžu. Opravdu se to stává.

Dobře, možná trochu lžu a žádný matrix vůbec neexistuje. Ale existenci “Mužů v černém” si teda vzít nenechám! Pravdou ale je, že si na nás svět občas přichystá naprosto zajímavé, až možná strašidelné situace. Občas vidíte někoho, kdo je oblečen úplně stejně jako vy. Někdy potkáte někoho, kdo jakoby z oka vypadl někomu, koho znáte. A někdy se stane, že máte u sebe dokonce fotoaparát a onu situaci dokážete zachytit, a můžete se pak chlubit kámošům na fejsu. Tohle platí i v případě následujících deseti fotografií, které tuhle matrix záležitost zachytily.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE