Posedlost neustálým zlepšováním je pro basketbalistu Kobeho Bryanta typická. Protože se jeho perfekcionismus projevuje nejenom ve hře, přišel s novým modelem svých bot, KOBE A.D. NXT. Nový návrh se přitom nepodobá žádnému, který uvedl na trh předtím.

Na první pohled nejvýraznější změnou prošlo šněrování, díky kterému se bota během hry přizpůsobuje noze. Na vývoji spolupracoval i Eric Avar, návrhář z Nike. „Změny, které jsme udělali na tomto modelu názorně ukazují náš nový způsob přemýšlení o výkonu,“ říká.

Nový způsob šněrování se propojil se svrškem z lehkého a prodyšného materiálu. Když se tkaničky vytáhnou, bota se stáhne do komplexního systému, který zabrání unikání energie. Podrážka je pro větší pohodlí doplněná jednotkou Zoom Air.

Vzor, který se objevuje na vršku boty, vznikl díky inspiraci lotosovým květem a má odkazovat na znovuzrození Kobeho kolekce. Ozdoby na stranách boty jsou také symbolické a zakódované, stejně jako u ostatních bot z Kobeho řady.

Kobe A.D. NXT je v prodeji od 3. dubna ve dvou barevných liniích, šedé a fluorescentní zelené.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit