Již tuto neděli 5. června od 19 hodin zazní ojedinělý koncert s názvem Hudba Hollywoodu – David Arnold: Live in Concert, který se bude konat za účasti samotného skladatele v pražském Rudolfinu.

A na co se můžete těšit? V podání Praga Sinfonietta a Kuhnova smíšeného sboru, který bude vedený japonským dirigentem Chuheiem Iwasakim, zazní světoznámé skladby z filmů: Hvězdná brána, Den nezávislosti, Godzilla, bondovky a mnoho dalších  pecek napsaných skladatelem Davidem Arnoldem.

Z minulé návštěvy koncertu Hudba Hollywoodu již víme, že se tento večer stává velkolepým a takovou událost byste si neměli nechat ujít.

13256439_1175754035803036_1583059202009017549_n

Tak nezapomeňte rychle koupit lístek, ať to ještě stihnete a můžete si poslechnout váš oblíbený soundtrack od Davida Arnolda.

Podrobnosti o chystaném koncertu „Hudba Hollywoodu: David Arnold: Live in Concert“, který se bude konat 5. června 2016, najdete na webových stránkách www.filmmusicprague.com, kde jsou k prodeji i poslední vstupenky.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit