Již tuto neděli 5. června od 19 hodin zazní ojedinělý koncert s názvem Hudba Hollywoodu – David Arnold: Live in Concert, který se bude konat za účasti samotného skladatele v pražském Rudolfinu.

A na co se můžete těšit? V podání Praga Sinfonietta a Kuhnova smíšeného sboru, který bude vedený japonským dirigentem Chuheiem Iwasakim, zazní světoznámé skladby z filmů: Hvězdná brána, Den nezávislosti, Godzilla, bondovky a mnoho dalších  pecek napsaných skladatelem Davidem Arnoldem.

Z minulé návštěvy koncertu Hudba Hollywoodu již víme, že se tento večer stává velkolepým a takovou událost byste si neměli nechat ujít.

13256439_1175754035803036_1583059202009017549_n

Tak nezapomeňte rychle koupit lístek, ať to ještě stihnete a můžete si poslechnout váš oblíbený soundtrack od Davida Arnolda.

Podrobnosti o chystaném koncertu „Hudba Hollywoodu: David Arnold: Live in Concert“, který se bude konat 5. června 2016, najdete na webových stránkách www.filmmusicprague.com, kde jsou k prodeji i poslední vstupenky.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE