Nemuseli jsme čekat dlouho a je tu opět další velkej mejdan s pořádně našláplým line-upem. A ikdyž akce spadá na prvního dubna, o žádnej vtip se rozhodně nejedná. Do Roxy zavítá to nejlepší z britský grimový scény a vy rozhodně buďte u toho!

Smack je už nějakou dobu nepochybně jeden z nejsilnějších článků ve své branži. Nikdo jinej při vstupu na stage nedokáže rozpoutat takový davový šílenství jako on. Pro Smacka je to letos první akce v Roxy, ale na kontě už má za poslední tři měsíce i jiný zářezy. Za zmínku určitě stojí Konnekt v Crossu, kde se naposledy o pořádnej madness postaral DJ Grandmixxer a grime MC Big Zuu. Do akce zbývá ještě měsíc, pojďme si teda trochu naťuknout jména, která nám mají 1.4. rozproudit krev.

Spooky Bizzle, dříve člen legendární crew Slew Dem a veterán grimový scény, začal ve 13 letech scratchováním na vinylech svých rodičů. Po jeho pokusech pak hodně gramofonovejch jehel končilo totálně zničených. Pokud jde o pirátský rádiový stanice, ty poslouchal od svejch 8 a ve 14 překecal svýho kámoše, aby ho vzal na svou show jako speciálního hosta. Dnes je považovaný za jednoho z top grime producentů a djs.

Capo Lee hrál dřív pod nickem Leeman funky house a garage, teď je spíš známej jako grime MC. V rodině, kde táta ujížděl na old skool garage a housu, máma na slow jamu a reggae, pro něj byla hudba druhá přirozenost. Momentálně je na dobrý cestě stát se jednou z velkejch grimovejch osobností. Do podvědomí se zapsal trackem „Liff“ z roku 2015 a od tý doby už stihnul sekundovat takovejm velikánům, jako je třeba DJ Logan Sama, Flow Dan, P Money a další.

Discarda je ve hře od svejch 11 let a za sebou má hned několik solo projektů. Kromě toho proběhly i kolaborace s Roll Deep, Spookym nebo DJ Targetem. Charakteristický jsou pro něj jeho agresivní a striktní bars a Smackův singl Moshpit, kde je na featu, v Roxy určitě zazní a bezpochyby dostojí svýmu názvu.

Perfect Hand Crew, tříčlenná anglicky rapující crew z Francie, vznikla v roce 2007. Od založení zůstává seskupení stále stejné – DJ, producent Pierre Mago a MC´s Jean Tasty Took s Vincentem „Billy“ Thomasem. Povětšinou se věnujou rapu a grimu, nebojí se ale zabrousit i do trapu. V Čechách se pravděpodobně nejvíc prosadili trackem „From UK to France & Czech“, kde si i Smack zkusil bars v angličtině.

Gleb – to je slovenský MC z Bratislavy, který je v line-upu nejnovějším jménem. Ve 13 začínal rapem a v 16 se začal aktivně věnovat drum’n’bassu. V půlce února proběhla akce Flexxin v Bratislavě, kde se Smackem oba účinkovali a následoval společný podcast, který je od včerejška k poslechu na soundcloudovém profilu F*CK THEM. Společné akce jsou zatím naplánované na 4.3. v Žilině a samozřejmě 1.4.2017 v Roxy Prague.

Z našich řad se o kvalitní kulturní zážitek postarají MC’s Tchagun a Plio, za mixem pak můžeme očekávat jména, jako jsou Nrmn, Dryman, Denoir, Kletis, Hypetrain, Huclberry, Radoš, Pirez, Vatan a v neposlední řadě Sir Free.

Bude to velký, tak to nepropásněte šanci a objednávejte vstupenky na Goout.cz včas!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit