Americký DJ a producent Getter vystoupil 2. března v pražském klubu Storm. Momentálně se jedná o jednoho z nejprogresivnějších DJů americké scény, a tak se kluci z Footshopu rozhodli, že ho ještě před jeho vystoupením vyzpovídají.

Tanner Petulla známý spíše pod uměleckým jménem Getter je americký DJ, který se do větší známosti dostal díky své tvorbě teprve před pár lety. Ale už za malou chvíli si dokázal získat respekt od takových jmen, jako je například Datsik, Skrillex nebo Borgore. Vděčí tomu především své schopnosti vytvářet neobvyklý zvuk spojující několikatero žánry. I to byl možná důvod, že minulý rok produkoval několik skladeb pro rappera Pouyu.

Pokud tě tedy zajímá, jaké byly jeho začátky, kolik utratil nejvíce peněz za pár sneakers, jaké bylo jeho první setkání se Skrillexem, a nebo co si myslí o vegetariánství, tak neváhej a pusť si rozhovor, který s ním ještě před koncertem natočili kluci z pražského Footshopu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit