Americký DJ a producent Getter vystoupil 2. března v pražském klubu Storm. Momentálně se jedná o jednoho z nejprogresivnějších DJů americké scény, a tak se kluci z Footshopu rozhodli, že ho ještě před jeho vystoupením vyzpovídají.

Tanner Petulla známý spíše pod uměleckým jménem Getter je americký DJ, který se do větší známosti dostal díky své tvorbě teprve před pár lety. Ale už za malou chvíli si dokázal získat respekt od takových jmen, jako je například Datsik, Skrillex nebo Borgore. Vděčí tomu především své schopnosti vytvářet neobvyklý zvuk spojující několikatero žánry. I to byl možná důvod, že minulý rok produkoval několik skladeb pro rappera Pouyu.

Pokud tě tedy zajímá, jaké byly jeho začátky, kolik utratil nejvíce peněz za pár sneakers, jaké bylo jeho první setkání se Skrillexem, a nebo co si myslí o vegetariánství, tak neváhej a pusť si rozhovor, který s ním ještě před koncertem natočili kluci z pražského Footshopu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE