Rozhodli jsme se spojit 2 novinky, které nám v posledních 2 dnech dorazily do redakce, v jeden článek a přinášíme vám informace o 2 čerstvě vydaných tracích pod labelem F*CK THEM.

První z novinek je skladba ROCKSTAR STEEZ, v pořadí třetí zveřejněný singl z debutového sólového Sameyova alba. O produkci se postaral DALYB, kterého zároveň můžete slyšet i na refrénu. Videoklip v ulicích New Yorku natočil známý fotograf Lousy Auber a střih si vzal na starost opět DALYB.

Společně s premiérou tracku ROCKSTAR STEEZ byl spuštěn také předprodej alba MAMA, NEVIEM, KEDY PRÍDEM DOMOV, které vychází pod F*CK THEM na začátku prosince. Všechny předobjednané CDs budou zahrnovat Sameyův autogram. Více na shop.fckthem.com.

Další novinkou je skladba Radikal Chef – TakSorryŽeŽijem feat. Otis. Radikal Chef sklidil úspěch s albem FREERIDE, na které chce ještě letos navázat v pokračování, které ponese název FREERIDE 2. Na singlu TakSorryŽeŽijem hostuje Otis a o produkci se postaral Pilate, dvorní producent Radikala.

S premiérovou nového klipu byl spuštěn také prodej merche – shop.fckthem.com.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit