Rozhodli jsme se spojit 2 novinky, které nám v posledních 2 dnech dorazily do redakce, v jeden článek a přinášíme vám informace o 2 čerstvě vydaných tracích pod labelem F*CK THEM.

První z novinek je skladba ROCKSTAR STEEZ, v pořadí třetí zveřejněný singl z debutového sólového Sameyova alba. O produkci se postaral DALYB, kterého zároveň můžete slyšet i na refrénu. Videoklip v ulicích New Yorku natočil známý fotograf Lousy Auber a střih si vzal na starost opět DALYB.

Společně s premiérou tracku ROCKSTAR STEEZ byl spuštěn také předprodej alba MAMA, NEVIEM, KEDY PRÍDEM DOMOV, které vychází pod F*CK THEM na začátku prosince. Všechny předobjednané CDs budou zahrnovat Sameyův autogram. Více na shop.fckthem.com.

Další novinkou je skladba Radikal Chef – TakSorryŽeŽijem feat. Otis. Radikal Chef sklidil úspěch s albem FREERIDE, na které chce ještě letos navázat v pokračování, které ponese název FREERIDE 2. Na singlu TakSorryŽeŽijem hostuje Otis a o produkci se postaral Pilate, dvorní producent Radikala.

S premiérovou nového klipu byl spuštěn také prodej merche – shop.fckthem.com.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?