Hlas slovenské kapely KHANS, Saul, vydává první sólo album s názvem Niekde V Oblakoch. Pod hlavičkou labelu F*CK THEM tak nabízí dvanáct nových tracků ve spolupráci s předními představiteli slovenské hiphopové scény.

Saul se asi nejvíce proslavil jako zpěvák kapely KHANS, která má na kontě hity jako “Tak Mi Pomôž Keď Som Sám” či “Silverboys”. Sám pak vydal hit “Včera mi zhorel dom” či EP “Hotel 471” a slyšet jsme ho mohli i na sólo albech všech členů Haha Crew. Teď konečně sám vydává album “Niekde v oblakoch”. V 55 minutách nám představuje 12 skladeb doplněných o sloky umělců jako Gleb, Ego, Taomi nebo Marko Damian.

Saul vsadil na jemu známou melancholickou atmosféru, připomínající třeba The Weeknda. U jedné ze skladeb se dokonce polemizovalo, že přímo předělal linku skladby “Heartless” z Weekndova posledního alba “After Hours”. Tuto skutečnost musí posoudit každý sám.

Ať je to jakkoliv, na desce určitě hrála podstatnou část i originální hudební tvorba, podpořená Nuriho beaty a příjemnými, až chvílemi překvapivými Saulovými rýmy. Kromě těch může některé posluchače překvapit délka jednotlivých skladeb. Track “Temné miesta” s Glebem má například skoro 9 minut, což je na poměry tamní scény nevídané číslo. Po poslechnutí však určitě značná část posluchačů tohoto stráveného času nebude litovat.

Dvacetijednaletý interpret tak má za sebou úspěšný debut, jehož důkazem jsou i poměrně vysoká čísla na streamovacích platformách, kde si ho můžete poslechnout sami i vy.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit