Hlasový překladač Anobic VT je navržen tak, aby splňoval kritéria pohodlného, ​​jednoduchého, ale zároveň efektivního překladače, který se stane vaším neoddělitelným pomocníkem při poznávání světa. Nejenže vám jeho ergonomický tvar příjemně padne do ruky, ale navíc se vyhnete stahování speciálních překládacích aplikací, skrze které musíte komunikovat s mobilním telefonem a při rozhovoru ho dávat do rukou druhé osobě.

Překladač Anobic VT pohodlně zvládnete ovládat jednou rukou, při komunikaci v podstatě stačí pouze podržet jediné tlačítko. Na LCD displeji si obratem můžete zkontrolovat správnost překladu v mateřském i cizím jazyce. Překlad je doprovázen zvukovou stopou v cizím jazyce. Nejde přitom o žádný robotický hlas z počítače, ale o reálný lidský hlas se správnou intonací a přízvukem v daném jazyce. Kapesní překladač Anobic VT překládá extrémně rychle a komunikace je díky tomu zcela plynulá.

Překladač Anobic VT má v sobě revoluční a vyspělou technologii na rozeznávání řeči, a proto zajišťuje mnohem vyšší přesnost překladu, než jakou garantují běžně dostupné mobilní aplikace. Překladač Anobic VT je autonomní zařízení, které nevyžaduje žádnou registraci, platbu poplatků ani instalaci jakékoliv aplikace.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit