Nové, neokoukané, originální. Svobodné, volné a energické. I tak lze v krátkosti popsat novou streetwearovou kolekci oblečení Best Nights, kterou vytvořil ledově namražený Jägermeister. Limitovaná kolekce bude zveřejněna již 31. ledna v devět hodin ráno. Jägermeister tak přináší designové kousky, které se rozhodně nepodobají lacinému reklamnímu oblečení.

Pokud byste čekali, že půjde o prostý merchandise alkoholického nápoje, tak byste se pletli. Jde o ryzí módní brand, za kterým stojí respektovaní designeři i modní ikony, jako je newyorský fashion leader a návrhář Bloody Osiris nebo slovenský hudebník Dalyb z kolektivu Haha Crew. Vznikla tak dost ojedinělá limitovaná edice plná neotřelých a originálních streetwearových modelů.

Exkluzivní kousky oblečení s názvem “BEST NIGHTS” vypracovalo několik vybraných evropských designérů. Kolekce tak přináší  módním nadšencům exkluzivní oblečení do jejich šatníků. Kolekce bude k dispozici od 31. ledna na online shopu www.bestnights.com a pro zákazníky budou připraveny trička, mikiny, teplákové soupravy a další doplňky. Celá kolekce pak přímo srší energií, mládím a probdělými divokými nocemi.

Kolekci BEST NIGHTS podporuje newyorský návrhář Bloody Osiris a řada dalších kreativců z mezinárodní streetwearové scény. Mimo jiné také rapper Dalyb ze Slovenska. Ten patří mezi nejrespektovanější jména na české a slovenské rapové scéně.

„Je mi velkou ctí, že jsem byl vybrán ke spolupráci u příležitosti této kolekce. Jsem tedy rád, že mohu být toho součástí. Skutečně mě baví myšlenka spojit se se zajímavými lidmi v jedné kampani a být první, kdo ukáže světu novou kolekci streetwearů,“ říká Dalyb.

Kolekce má ukázat směr a doručit zprávu, že ty nejlepší noci našich životů budeme v hudebních klubech a na koncertech zase brzy prožívat společně. Každý kousek oblečení zdůrazňuje význam nejlepší noci se svými přáteli.

Co se výroby týče, upřednostnil Jägermeister vysoce kvalitní materiály. Tkanina je vyrobena ze 100% bio bavlny certifikované podle standardu Organic Cotton Standard (OCS), přičemž každý kus je vyroben v EU. Maskáčové tričko se speciální funkcí navíc doplňuje současnou kolekci BEST NIGHTS a vytváří interaktivní zážitek: použitím Instagram AR filtru mohou uživatelé v potisku odhalit skryté prvky.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit