Pokud jste si mysleli, že Jan Plavec, samozvaný milionář, majitel nejprogresivnější online marketingové firmy ve střední Evropě, motivační kouč a kamarád MikeJePána, už dávno klesl na absolutní dno a po vcelku brutální mediální masáži je již vyčpělým tématem, mýlíte se.

Já osobně jsem si po tomto videu, ve kterém uznává svoje chyby, lehce se distancuje od pochybných aktivit Mike Pána a Petra Kocourka a prohlašuje, že se změnil, dokonce na chvíli myslel, že český Jordan Belfort opravdu prozřel a konečně vyspěl. Moje přesvědčení ale bohužel nevydrželo ani tak dlouho, jako je doba, po kterou Miloš Zeman dokáže abstinovat. Takže opravdu jen chvilku.

Aby většinu lidí nenechal zbytečně dlouho žít v domnění, že už je normální a bude se věnovat třeba něčemu smysluplnému, dal se na dráhu youtubera–letsplayera. Nebojte, nejste jediný, taky jsem si myslel, že točit letsplaye z debilního CSka je už dávno passé, případně že je točí jen děti pod 10 let, co právě objevili počítač. Pro svoji budoucí “zářnou” kariéru si Jan Plavec zvolil stejně debilní přezdívku KingJ.

Video s clickbaitovým názvem DONALD IS PLAYING CS:GO!!! má krásných 1500 zhlédnutí a bilanci 109 disliků a 9 liků (které si pravděpodobně naklikal sám ze svých kanálů Jan Plavec, Plavec Media, Chuť Růst, Chuť Srát a o zbytek se postaral MikeJePán). O afektovaný projev, bizarní angličtinu a trapnou snahu o vtip není nouze! Stejně rakovinotvorné je i druhé video s podobnou tématikou.

Jako důkaz, že Jan Plavec vůbec neví, co se životem, protože mu správu sociálních sítí již nesvěří pravděpodobně (po těchto videích spíš stoprocentně) ani Radek Koten, Lubomír Španěl či jiný bizarní člen SPD, je tu ještě jedno video s názvem KingJ´s FITNESS JOURNEY BEGINS *I’M BACK*. KingJ pro jednou vstal od Counter Striku, řekl si rodičům o peníze a rozhodl se natočit strhující dokument o tom, jak si zajde do fitka! No… Příště s sebou aspoň vezmi svýho megaspokojenýho asistenta Jardu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit