Czech Social Awards jsou oceněním talentu, kreativity a nápaditosti, kterými dokážou influenceři na sociálních sítích zaujmout, inspirovat a pozitivně ovlivňovat své fanoušky. Jedním z nejúspěšnějích influencerů posledních několika měsíců je i Dáda Patrasová, která se nyní může pyšnit nominací rovnou v pěti kategoriích.

Dagmar Patrasová, které nikdo neřekne jinak než Dáda, je česká herečka, zpěvačka a moderátorka, známá především svou tvorbou pro děti. Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal žížalu Julii nebo Kosáky. Dáda je zpěvačkou, jejíž písničky provázely dětství snad každého dítěte u nás, a to včetně mě.

Avšak Dáda nám poslední dobou předvádí, že dokáže stárnout společně se svými fanoušky, a to díky sociální síti Instagram, kde se může pyšnit desítky tisíc followers. Právě její Instagram, kde nám každý den předvádí, jaká je královna, ji přinesl rovnou pět nominací v Czech Social Awards, kde se pravidelně odměnují ti nejlepší čeští a slovenští influenceři. Dáda bude letos soupěřit v kategoriích Instagram roku, Inspiration&Influence, Go Global CZ, Bloger/ka roku, Social Impact& Change a v neposlední řadě také Fun&Intertaiment. Hlavními soupeři jí budou Anna Šulc, která ovládla ceny minulý rok, anebo video blogger Kovy. V případě youtubera Taryho se obhájení neočekává, a to díky jeho aférám, které v poslední době hnuly českou scénou.

Troufám si říct, že nominace jsou opravdu zasloužené a je zde velká pravděpodobnost, že je Dáda i promění. Na výsledky si budeme muset počkat do 1. června, kdy v hotelu Hilton proběhne finálový galavečer, jenž přinese večer plný zábavy, emocí a skvělé muziky… a možná se objeví i Jůlie!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit