Czech Social Awards jsou oceněním talentu, kreativity a nápaditosti, kterými dokážou influenceři na sociálních sítích zaujmout, inspirovat a pozitivně ovlivňovat své fanoušky. Jedním z nejúspěšnějích influencerů posledních několika měsíců je i Dáda Patrasová, která se nyní může pyšnit nominací rovnou v pěti kategoriích.

Dagmar Patrasová, které nikdo neřekne jinak než Dáda, je česká herečka, zpěvačka a moderátorka, známá především svou tvorbou pro děti. Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal žížalu Julii nebo Kosáky. Dáda je zpěvačkou, jejíž písničky provázely dětství snad každého dítěte u nás, a to včetně mě.

Avšak Dáda nám poslední dobou předvádí, že dokáže stárnout společně se svými fanoušky, a to díky sociální síti Instagram, kde se může pyšnit desítky tisíc followers. Právě její Instagram, kde nám každý den předvádí, jaká je královna, ji přinesl rovnou pět nominací v Czech Social Awards, kde se pravidelně odměnují ti nejlepší čeští a slovenští influenceři. Dáda bude letos soupěřit v kategoriích Instagram roku, Inspiration&Influence, Go Global CZ, Bloger/ka roku, Social Impact& Change a v neposlední řadě také Fun&Intertaiment. Hlavními soupeři jí budou Anna Šulc, která ovládla ceny minulý rok, anebo video blogger Kovy. V případě youtubera Taryho se obhájení neočekává, a to díky jeho aférám, které v poslední době hnuly českou scénou.

Troufám si říct, že nominace jsou opravdu zasloužené a je zde velká pravděpodobnost, že je Dáda i promění. Na výsledky si budeme muset počkat do 1. června, kdy v hotelu Hilton proběhne finálový galavečer, jenž přinese večer plný zábavy, emocí a skvělé muziky… a možná se objeví i Jůlie!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?