Uběhlo pouze několik dní od posledních zpráv, kdy Čistychov a jeho nový label Chop Down Records oznámili nový videosingl “Ja Som OK” a nyní se objevilo video, oznamující jeho odchod, či smrt.

Sdělení videa naznačuje, že Čistychov již není mezi námi. Spekuluje se, zda video znamená náhlý konec jeho kariéry, nebo je za tím něco vážnějšího. Vypadá to sice jako jasný promo tah, i tak ale nechává tato zpráva mnoho otázek otevřených.

Chop Down Records:

https://www.instagram.com/chopdownrec/
https://www.facebook.com/chopdownrecords/
https://www.youtube.com/chopdownrecords
https://www.chopdownrecords.com

Čistychov:

https://www.instagram.com/cistychov/
https://www.facebook.com/cistychovofficial/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit