SenseySyfu, pražský rapper, se na česko-slovenské scéně pohybuje už poměrně dlouho a svým stylem i vystupování si získal stovky fanoušků, ale i odpůrců. Sliboval album, sliboval mixtape, ale nic z toho nikdy nedopadlo. Až teď, kdy paradoxně ani nežije v Čechách, ale v Kambodži, se chopí svého potenciálu a po předchozím tracku HAN SOLO představuje novinku s názvem Bumble Bee.

O Bumble Bee (z překladu čmelák) skrz sociální sítě SenseySyfu mluvil již pěknou řádku měsíců. Videoklip se natáčel již před rokem: “Kvůli domluvě to trvalo až doteď, ale myslim si, že až teď je stejně ten správnej čas,” sdělil nám.

A o čem track je? “K Bumble Bee bych ti řekl asi jen to, že miluju med a zároveň si lítám, jak chci. Asi jako čmelák haha.”

O hudební produkci, nahrávání, ale i střih videa se postaral všem známý matador MadSkill pod záštitou jeho vlastního studia StarTouch Media. Videoklip, laděný do černobílých tónů, byl natočen ve spolupráci s The W Prague.

Pro svý fans bude SenseySyfu dělat konečně i vlastní merch, na který se ho prý už dlouho spousta lidí ptala. Nyní, po vydání Bumble Bee, je tedy ten správný čas a již brzy bude k dostání crewneck (1000 Kč) a triko (500 Kč). Do konce roku slibuje i CDs, tak snad se dočkáme. Aby ti to neuniklo, sleduj jeho fanpage.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit