SenseySyfu, pražský rapper, se na česko-slovenské scéně pohybuje už poměrně dlouho a svým stylem i vystupování si získal stovky fanoušků, ale i odpůrců. Sliboval album, sliboval mixtape, ale nic z toho nikdy nedopadlo. Až teď, kdy paradoxně ani nežije v Čechách, ale v Kambodži, se chopí svého potenciálu a po předchozím tracku HAN SOLO představuje novinku s názvem Bumble Bee.

O Bumble Bee (z překladu čmelák) skrz sociální sítě SenseySyfu mluvil již pěknou řádku měsíců. Videoklip se natáčel již před rokem: “Kvůli domluvě to trvalo až doteď, ale myslim si, že až teď je stejně ten správnej čas,” sdělil nám.

A o čem track je? “K Bumble Bee bych ti řekl asi jen to, že miluju med a zároveň si lítám, jak chci. Asi jako čmelák haha.”

O hudební produkci, nahrávání, ale i střih videa se postaral všem známý matador MadSkill pod záštitou jeho vlastního studia StarTouch Media. Videoklip, laděný do černobílých tónů, byl natočen ve spolupráci s The W Prague.

Pro svý fans bude SenseySyfu dělat konečně i vlastní merch, na který se ho prý už dlouho spousta lidí ptala. Nyní, po vydání Bumble Bee, je tedy ten správný čas a již brzy bude k dostání crewneck (1000 Kč) a triko (500 Kč). Do konce roku slibuje i CDs, tak snad se dočkáme. Aby ti to neuniklo, sleduj jeho fanpage.