V rámci jarní části Lone Survivor Tour se přední český rapper Marpo spolu s Troublegangem podívají se svojí nadupanou show tento pátek 7. 4. 2017 i do libereckého Golf baru.

Deska Lone Survivor, kterou loni Marpo vydal, lámala rekordy stejně tak jako k ní odjetá podzimní část tour. Kluci vyprodali dvě haly a zahráli před tisícovými davy na několika fesťácích.

Teď mají v plné sestavě zastávku v Liberci a fanouškům přišli ukázat, jak vypadá pravá rapová show. Nově budete moci vidět živou kapelu po boku s hlavními aktéry Troublegangu. Kytaru obstará Mahoney a na bicí zahraje Boky. Dále se můžete těšit na největší hity od samotného Marpa a také několik tracků od Ironkapa a Wohnouta.

Pokud jste fanoušky Troublegangu nebo pouze tohoto stylu hudby, určitě si běžte zapogovat na páteční koncert. Je to opravdu zážitek.

Lístky jsou stále v předprodeji v síti Ticketportal. Více informací naleznete na facebookové události.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit