Den, na který čekali všichni fanoušci grimu, nastal 1. 4., kdy před vyprodanou Roxy znovu vystoupil strašnický rapper Smack a i nyní s sebou dovezl velice kvalitní arzenál dalších představitelů grimu z celé Evropy.

Tentokrát s ním totiž v pražském Roxy nevystoupili pouze MC’s z UK, ale fans mohli zažít rave i se zástupci z Francie a Slovenska. První si na stage před rozhypovaný dav stoupl Plio s Pirezem, pak na řadu přišel slovenský Gleb, který předvedl téměř hodinovou show a fanoušky slušně nakopnul na další grimový nářez.

Po něm na stage přišli francouzští Perfect Hand Crew, které české publikum moc dobře zná už z dob kdy s nimi Smack vydal track From UK to France and Czech a později v roce 2015 spojili síly na tracku Pressure, který se objevil na andělem oceněné desce SICK.

Po jejich show přišla před nedočkavé fans hlavní hvězda večera Smack. Ten se se svou show posunul opět o několik levelů výš. Rozhypovaný dav se tak mohl urvat na jeho tracky jak z desky P’s a love, SICK, ale Smack představil bars i z právě chystaného alba, které by mělo vyjít v červnu.

Brzy se k němu na stage klasicky připojil Tchagun a MC’s z UK Discarda, Capo Lee a DJ Spooky. S Discardou dal několikrát track Moshpit. Smack pak zůstal na stagi už prakticky do konce akce. S ním se u micu střídali právě Capo Lee a Discarda.

Konec večer si vzali na starost DJs z A51. Akce byla opět legendární a ten, kdo přišel, svého rozhodnutí určitě nelitoval.

foto: Jan Frýba (@dzejefphoto)
Celý fotoreport najdeš na našem Facebooku.

Těšit se teď můžeme na červen a vydání nového CD a taky na září, kdy Smack plánuje v Roxy další rave.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit