I přesto, že je právě Sensey Syfu v 10.000 km vzdálené Kambodži, kde si už nějakou tu dobu spokojeně užívá života, nezapomíná na svoje fanoušky tady v Česku a přináší nám nový track s názvem HAN SOLO.

V něm se, co se stylu týče, vrací spíše ke svým kořenům, kdy ho někteří často připodobňovali k Bonesovi. V tracku se navíc na featu objevuje Simon, se kterým Sensey Syfu rapovou kariéru začínal. I proto má HAN SOLO pro oba interprety, kteří se na něm po dlouhé době znovu potkávají, o něco jinou váhu, jak se sami nechali slyšet.

A proč HAN SOLO? „Vždycky mě na něm bavilo to, že to byl takovej rebel, šukal princeznu a pokaždý střílel jak hovado,“ říká s trochou ironie Sensey o Han Solovi, legendární postavě ze Star Wars, které oba milujou.

Do stylu Hvězdných válek je pochopitelně laděn i vizuál, který vychází na kanálu MĚJTE RÁDI KRYSY, a vy si ho hned nyní můžete přehrát.

Sensey Syfu nám navíc prozradil, že HAN SOLO je jedním z 6 tracků, které se objeví na EP s názvem MOOD, které má už údajně hotové a vyjde v průběhu tohoto roku. Tak uvidíme, co z toho bude!

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.