Při výběru místa, kde strávíte letošní dovolenou během letních měsíců, se zaměřujete především na oblíbené destinace nejen v zahraničí, ale také v České republice, protože v Česku přece jen nějakou korunu dokonce ušetříte.

Navíc zahraniční dovolené jsou pořád stejné, protože se stále vyvalujete na pláži a sledujete pořád stejně modré a stejně slané moře, které se za poslední roky naprosto nezměnilo – tedy, alespoň vám to tak přijde. Proto dovolená v České republice bude přece jenom o něčem jiném a originálnějším.

Jestliže milujete turistiku, pivo a dobré jídlo, zamiřte střelhbitě do Beskyd. Tato oblast je turisticky velmi navštěvovaná, proto se není čemu divit, když ubytování v Beskydech je tak těžko k sehnání. Ovšem pro takové chvíle, kdy sháníte třeba konkrétně ubytování pod Lysou horou, je tu především rekreační středisko Sepetná, která slibuje naprosto pokaždé skvělé ubytování, a to především formou Penzionu Sluníčko nebo například oblíbeného Hotelu Sepetná. Právě v těchto místech však nepřijdete pouze na luxusní ubytování, ale taky na vynikající jídlo, které je také na dovolené naprostou podmínkou.

Každé ubytování má své jídelní prostory

Pakliže byste se ubytovali v Hotelu Sepetná, určitě vás nadchne naprosto fantastická restaurace, která se nese ve velmi vkusném stylu. Jíst v ní pak bude opravdový zážitek, protože nejen místo, ale také i jídlo je naprosto vynikající. Pokud se ubytujete v Penzionu Sluníčko, mějte na paměti, že i zdejší restaurace je opravdu výjimečná. To samé však platí taky v restauraci, která je samostatně zřízena pro milovníky a hráče golfu či pro lyžaře a snowboardisty – v zimních měsících. Mimo jiné je zaručený například catering, který je objednávaný zejména při konferencích či při firemních večírcích.  Firemní akce v krásném prostředí Beskyd jsou ideální i na neformální teambuilding akce. Mnohdy si ho objednají taktéž i na oslavu narozenin, protože je například počet hostů do poslední chvíle neznámý.

Článek je reklamní sdělení

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.