Přemýšlíte o luxusní dovolené za přijatelnou cenu? Naštěstí bychom pro vás měli jeden tip. A nemusíte chodit vůbec daleko. Ať už byste rádi za lyžováním, nebo naopak za sluníčkem, rozhodně neuděláte chybu návštěvou našeho jižního souseda. Co vše můžete v Rakousku zažít?

Turistika, jízda na koni, horolezectví, ale i lyžování, sáňkování nebo běžkování. To vše a ještě mnohem více skýtá návštěva Ramsau am Dachsteinem. Malebná rakouská vesnička se nachází ve spolkové zemi Štýrsko, je obklopená nádhernými Schladminskými Taurami a nabízí se jako perfektní lokace pro vaši vysněnou dovolenou. Stačí zarezervovat ubytování a vydat se do ráje na zemi.

Ramsau am Dachstein se nachází poblíž o něco větší obce Schladming a nabízí něco pro každého v jakoukoliv roční dobu. V létě si můžete projít či prolézt krásné hory, projet se na kole nebo se nechat vézt na koni skrz překrásnou rakouskou přírodu. V zimě je pro vás zase připraveno plno sjezdovek, běžkařských tratí a milovníci zvířat se mohou nechat svézt na saních táhnutých koněm i skrze zasněženou krajinu.

Pokud vás náš tip zaujal a už horlivě hledáte ubytování v Schladmingu, pokračujte ve čtení, protože i s tím vám rádi pomůžeme. Pouhé 2 km od centra Ramsau am Dachstein, na jižním svahu hor, se totiž nachází Savisalo – nejúchvatnější český penzion v Rakousku.

Savisalo se pyšní třemi hvězdami a velkým množstvím spokojených hostů. Kromě samotného ubytování v pokojích s výhledem na úchvatnou přírodu totiž svým zákazníkům nabízí wellness, výbornou kuchyni či shuttlebus, který vás s vybavením odveze až na upravenou sjezdovku. Jestliže hledáte ubytování v Rakousku, které vám nabídne luxus za přijatelnou cenu a navíc s českým personálem, pak je Savisalo jasnou volbou právě pro vás.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit