Ani by vás nenapadlo v kolika různých provozech, podnicích či zaměstnáních budete potřebovat kvalitní váhu. Výčtem například jen v dopravě, strojírenství, potravinářství, farmacii, ekologii, odpadovém hospodářství, zdravotnictví, elektronice a dalších. Vybavujete-li tedy některý ze zmíněných provozů a chcete si být jisti, že máte k dispozici to nejlepší vybavení, neváhejte se obrátit na společnost KADLEC. Ta je mistrem v oboru vah a jejich servisu.

Společnost KADLEC, spol. s.r.o. vznikla v roce 1993 a zabývá se výrobní, obchodní a technickou činností v oboru váhy. Firma je zaregistrována u Českého metrologického inspektorátu a je držitelem několika vlastních úředních značek Schválení typu měřidla v oboru váhy. Jedná se o českou firmu s dlouholetou tradicí specializující se na průmyslové váhy a jejich kvalitní a komplexní výrobu a distribuci.

Společnost KADLEC nabízí celou řadu různých vah pro rozličné obory či provozy. Jedním z důležitých produktů společnosti jsou mostové váhy. Ty slouží především ke stanovení hmotnosti vozidla. Vyrábějí se ve dvou provedeních a to jako nájezdové nebo zapuštěné v materiálu, jako je ocel nebo železobeton. Takové váhy jsou tedy nezbytným vybavením různých provozů věnujících se dopravě. Slouží především k vážení nákladních automobilů a jsou nejpřesnějším a nejspolehlivějším prostředníkem k tomuto účelu.

Další vyhledávanou nabídkou společnosti KADLEC jsou průmyslové podlahové váhy. Ty jsou využívány v celé škále průmyslových provozů a mohou sloužit k mnoha činnostem a stát se tak nepostradatelným pomocníkem. Existuje množství druhů a typů těchto vah, přičemž každá může lépe sloužit jinde. Využívány mohou být v hospodářství, zemědělství, dopravě a dalších oborech. Běžné a nejvíce používané jsou plošinové vážící mosty PVM v provedení nadzemním nebo zapuštěném do podlahy. Dalším typem jsou nerezové otevírací mosty či nízké nájezdové váhy a váhy dobytčí.

Kromě zmíněných druhů má společnost KADLEC ve své nabídce další druhy vah pro různé účely. Firma dále nabízí celkovou péči, poradenství a profesionální přístup v oboru váhy, vah a servisu.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit