Kov je všestranným materiálem a lze jej využít v mnohých směrech či oborech. S kovem může pracovat stavitel, průmyslník, zemědělec, ale i výtvarník. Je proto potřeba vědět, kam se přesně obrátit. Už jen proto, aby byl výsledek vaší práce co nejkvalitnější. Tuto podmínku spolehlivosti splňuje česká společnost VABEX s.r.o. zaměřující se na kovovýrobu, například strojní svěráky a další.

Firma VABEX s.r.o. je rodinná firma, která vznikla v roce 1997. Zaměřuje se na obchodně-výrobní činnost. Od roku 2008 je hlavní činností výroba a prodej vybavení kovoobráběcích dílen a provozů. Svým zákazníkům firma, kromě samotného prodeje, poskytuje  i poradenství či záruční i pozáruční servis. Při výrobě a prodeji prezentovaného zboží vychází z dlouholetých zkušeností a spokojené klientely.

Firma VABEX s.r.o. vyrábí, nakupuje a prodává přesné strojní svěráky, měřidla, upínky, dorazy, magnetické upínače a jiné nářadí pro kovoobráběcí dílny.

Firma VABEX s.r.o. má velmi širokou nabídku a není pro ni tedy těžké uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Mezi hlavní produkty patří například strojní svěráky, na jejichž prodej a servis se firma také specializuje. Firma má ale v nabídce mnoho dalšího a nabízí především tolik vyhledávaný komplexní zákaznický servis.

Velmi vyhledávaným produktem je také přesný strojní svěrák. Ty se rozdělují do několika skupin, zejména podle způsobu využití. Nejčastěji jsou využívány ty s hydraulickým či mechanickým posilovačem. Svěráky jsou využívány pro CNC obrábění, frézování a broušení. Jsou tedy nezbytným pomocníkem v provozech zaměřených na tyto činnosti. Firma VABEX nabízí jejich prodej i servis.

V neposlední řadě široké nabídky, kterou firma VABEX s.r.o. nabízí, se nachází také vyhledávaný produkt, sklíčídlo na svěrák. Sklíčidel je několik druhů a typů, nejpoužívanější jsou soustružnická 3 čelisťová sklíčidla. Ta jsou vhodná pro upnutí rotačních součástí. Sklíčidla, která se používají na soustruh či frézování mohou mít i výměnné čelisti. Frézovací sklíčidla se upínají horizontálně na pracovní desku a  mají centrické upínaní. Sklíčidla pro frézování se dělí na několik typů : 3 čelisťové, 4 čelisťové, s točnicí či sklopno otočné.

VABEX je skutečným odborníkem v oboru a nabízí komplexní služby v kovoobráběcím průmyslu. Klient je tedy v drtivé většině případů spokojen a opakovaně využívá služeb české firmy s dlouholetou tradicí.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit