Chcete-li si koupit kvalitní dámskou peněženku, bude dobré, když ji budete vybírat na základě několika důležitých parametrů. A přesně na ty se podíváme na následujících řádcích. Proto čtěte dále a nechte se inspirovat společně s námi. Zboží se vám bude díky tomu volit mnohem snáze.

Z jakého materiálu zvolit letos na jaře dámskou peněženku?

V letošní sezóně si můžete vybírat dámskou peněženku z nejrůznějších syntetických a z přírodních materiálů. Pro letošek vítězí na plné čáře modely dámských peněženek z přírodních tkanin. A není se čemu divit. Tyto kousky jsou nejen vysoce módní, ale také odolné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelnost je v dnešní době velkým tématem módních značek. Dámy tak mají rozhodně z čeho vybírat. Na kvalitní kožené dámské peněženky se mohou zájemkyně podívat např. i tady: https://answear.cz/k/ona/doplnky/penezenky. Zde si přijde na své i ta nejnáročnější z vás. Kožené kousky můžete ošetřit také kvalitní impregnací.

Jaké barvy, vzory či dekorativní prvky budou slušet vaší dámské jarní peněžence?

Letos budou v kurzu přírodní a pastelové tóny barev. Modré, zelené i hnědé peněženky pro ženy tak budou letos výbornou volbou. Vsadit pak můžete i na černou nebo na bílou verzi dámských peněženek. Tyto barvy jsou elegantní a bezvadně zapadnou i do tzv. kapsulových šatníků. Černé a bílé dámské peněženky se tedy hodí na každodenní nošení. Chcete-li být opravdu vidět, můžete volit do vašeho outfitu i červenou dámskou peněženku. S tou v davu určitě nezapadnete. Letos bude trendy vínový i rudý odstín peněženek pro ženy. Vaši peněženku nezapomeňte v outfitu sladit i s kabelkou nebo s dalšími módními doplňky. Taška i peněženka pro ženy by k sobě měla v ideálním případě ladit nejen svou barvou, ale také svojí strukturou. Hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se váš outfit na jaro vkusně sjednotí a bude působit harmonickým a sourodým dojmem.

Jakou velikost dámské peněženky zvolit v letošní sezóně?

Velikost dámské peněženky by se měla odvíjet od vašich specifických potřeb. Některá žena si vystačí s malou peněženkou, jiná zase upřednostní maxi peněženku s rozsáhlým organizérem. Peněženky pak můžete mít doma i dvě. Střídat je pak můžete dle událostí, kterých se budete účastnit. Co se týče uspořádání peněženky, všímejte si, zda má peněženka přihrádky na kovové mince nebo jen na bankovky. Některé dámy mohou požadovat i více kapsiček na kreditní karty. Ženy pak s oblibou kupují i dámské peněženky, v kterých je zabudované průhledné okénko na malé fotky. Vždy si tedy před nákupem peněženky dobře promyslete, co od ní očekáváte. Pak už můžete na e-shopu za pomoci filtrů najít přesně to, co hledáte. Dámskou peněženku různé velikosti pak slaďte i s trendy oblečením v outfitu. K menšímu psaníčku a k malé peněžence vám budou slušet např. dámské šaty s rafinovanými průstřihy. Šaty Guess na Answear.cz si jistě oblíbíte i vy! Do pracovních outfitů můžete k dámské peněžence přidat např. velkou koženou tašku. Tyto kabelky budou hitem letošní sezóny.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit