Slovenský producent Sonny Haze, jehož tvorbu jste mohli slyšet v rámci spoluprací se jmény jako Logic, Karlo (Gumbgu), Nik Tendo, Basskid a další, momentálně pracuje na svém EP s názvem DEAD MEMORIES, na které si přizval různé interprety ze Slovenska i Česka.

Jedním se singlů, který se na zmiňovaném EP objeví, je i právě vydaná záležitost s názvem HATE IS CRIME, na kterém Sonnymu hostuje rapper Strespez, který se této spolupráce chopil po svém a inteligentním způsobem znázornil zakomplexovanost lidí, kteří jsou silní leda tak za monitory počítačů.

Originální vizuál si vzal na starost fotograf Braňo Poláček, který ze série fotografií vytvořil zajímavý timelapsový videoklip.


Strespez: www.facebook.com/Strespezofficial
Sonny Haze: www.facebook.com/sonnyxhaze
Braňo Poláček: www.facebook.com/BranoPolacekPhotography

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit