Slovenský producent Sonny Haze, jehož tvorbu jste mohli slyšet v rámci spoluprací se jmény jako Logic, Karlo (Gumbgu), Nik Tendo, Basskid a další, momentálně pracuje na svém EP s názvem DEAD MEMORIES, na které si přizval různé interprety ze Slovenska i Česka.

Jedním se singlů, který se na zmiňovaném EP objeví, je i právě vydaná záležitost s názvem HATE IS CRIME, na kterém Sonnymu hostuje rapper Strespez, který se této spolupráce chopil po svém a inteligentním způsobem znázornil zakomplexovanost lidí, kteří jsou silní leda tak za monitory počítačů.

Originální vizuál si vzal na starost fotograf Braňo Poláček, který ze série fotografií vytvořil zajímavý timelapsový videoklip.


Strespez: www.facebook.com/Strespezofficial
Sonny Haze: www.facebook.com/sonnyxhaze
Braňo Poláček: www.facebook.com/BranoPolacekPhotography

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?