Při výběru místa, kde strávíte letošní dovolenou během letních měsíců, se zaměřujete především na oblíbené destinace nejen v zahraničí, ale také v České republice, protože v Česku přece jen nějakou korunu dokonce ušetříte.

Navíc zahraniční dovolené jsou pořád stejné, protože se stále vyvalujete na pláži a sledujete pořád stejně modré a stejně slané moře, které se za poslední roky naprosto nezměnilo – tedy, alespoň vám to tak přijde. Proto dovolená v České republice bude přece jenom o něčem jiném a originálnějším.

Jestliže milujete turistiku, pivo a dobré jídlo, zamiřte střelhbitě do Beskyd. Tato oblast je turisticky velmi navštěvovaná, proto se není čemu divit, když ubytování v Beskydech je tak těžko k sehnání. Ovšem pro takové chvíle, kdy sháníte třeba konkrétně ubytování pod Lysou horou, je tu především rekreační středisko Sepetná, která slibuje naprosto pokaždé skvělé ubytování, a to především formou Penzionu Sluníčko nebo například oblíbeného Hotelu Sepetná. Právě v těchto místech však nepřijdete pouze na luxusní ubytování, ale taky na vynikající jídlo, které je také na dovolené naprostou podmínkou.

Každé ubytování má své jídelní prostory

Pakliže byste se ubytovali v Hotelu Sepetná, určitě vás nadchne naprosto fantastická restaurace, která se nese ve velmi vkusném stylu. Jíst v ní pak bude opravdový zážitek, protože nejen místo, ale také i jídlo je naprosto vynikající. Pokud se ubytujete v Penzionu Sluníčko, mějte na paměti, že i zdejší restaurace je opravdu výjimečná. To samé však platí taky v restauraci, která je samostatně zřízena pro milovníky a hráče golfu či pro lyžaře a snowboardisty – v zimních měsících. Mimo jiné je zaručený například catering, který je objednávaný zejména při konferencích či při firemních večírcích.  Firemní akce v krásném prostředí Beskyd jsou ideální i na neformální teambuilding akce. Mnohdy si ho objednají taktéž i na oslavu narozenin, protože je například počet hostů do poslední chvíle neznámý.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit