Při výběru místa, kde strávíte letošní dovolenou během letních měsíců, se zaměřujete především na oblíbené destinace nejen v zahraničí, ale také v České republice, protože v Česku přece jen nějakou korunu dokonce ušetříte.

Navíc zahraniční dovolené jsou pořád stejné, protože se stále vyvalujete na pláži a sledujete pořád stejně modré a stejně slané moře, které se za poslední roky naprosto nezměnilo – tedy, alespoň vám to tak přijde. Proto dovolená v České republice bude přece jenom o něčem jiném a originálnějším.

Jestliže milujete turistiku, pivo a dobré jídlo, zamiřte střelhbitě do Beskyd. Tato oblast je turisticky velmi navštěvovaná, proto se není čemu divit, když ubytování v Beskydech je tak těžko k sehnání. Ovšem pro takové chvíle, kdy sháníte třeba konkrétně ubytování pod Lysou horou, je tu především rekreační středisko Sepetná, která slibuje naprosto pokaždé skvělé ubytování, a to především formou Penzionu Sluníčko nebo například oblíbeného Hotelu Sepetná. Právě v těchto místech však nepřijdete pouze na luxusní ubytování, ale taky na vynikající jídlo, které je také na dovolené naprostou podmínkou.

Každé ubytování má své jídelní prostory

Pakliže byste se ubytovali v Hotelu Sepetná, určitě vás nadchne naprosto fantastická restaurace, která se nese ve velmi vkusném stylu. Jíst v ní pak bude opravdový zážitek, protože nejen místo, ale také i jídlo je naprosto vynikající. Pokud se ubytujete v Penzionu Sluníčko, mějte na paměti, že i zdejší restaurace je opravdu výjimečná. To samé však platí taky v restauraci, která je samostatně zřízena pro milovníky a hráče golfu či pro lyžaře a snowboardisty – v zimních měsících. Mimo jiné je zaručený například catering, který je objednávaný zejména při konferencích či při firemních večírcích.  Firemní akce v krásném prostředí Beskyd jsou ideální i na neformální teambuilding akce. Mnohdy si ho objednají taktéž i na oslavu narozenin, protože je například počet hostů do poslední chvíle neznámý.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?