Domů Články Akce Imagine Dragons vystoupí v dubnu Praze. Do O2 areny přivezou svoji třetí...

Imagine Dragons vystoupí v dubnu Praze. Do O2 areny přivezou svoji třetí studiovku EVOLVE

0

Krátce po vydání třetí studiovky EVOLVE oznámili Imagine Dragons stejnojmenné světové turné. Nyní přidávají koncerty v Evropě a nechybí ani zastávka v Praze. Jejich koncert proběhne 16. dubna 2018 v O2 areně.

Imagine Dragons, držitelé prestižní Grammy a několika platinových ocenění, se na jaře 2018 podívají do arén evropských měst. Na seznamu je i pražská O2 arena, kde jejich koncert proběhne 16. dubna 2018.

Imagine Dragons vydali třetí studiovou desku EVOLVE letos v červnu. Hned v prvním týdnu se stala nejstreamovanější alternativně-rockovou nahrávkou všech dob. Album dosáhlo na platinové ocenění v pěti zemích, v dalších dvanácti bylo certifikováno zlatě a na Spotify k dnešnímu dni čítá více než miliardu přehrání. Ve Spojených státech je EVOLVE letos jedinou rockovou deskou se zlatou certifikací. Pilotní singl Believer se držel na první příčce amerického Alternative rádia dlouhých 12 týdnů a po 13 letech tak prolomil předchozí rekord v počtu rádiových rotací. Na úspěch navázali singlem Thunder, který dodnes nasbíral přes 331 milionů přehrání.

Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 22. září v 10 hodin v síti Ticketportal. K dispozici budou vstupenky v cenovém rozmezí 1090-1890 Kč. Další informace jsou dostupné na www.fource.cz, případně na facebookové události nebo na www.imaginedragonsmusic.com/tour.

zdroj: fource.cz

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Chcete dostávat upozornění
na nové články?

Přihlaste se k odběru novinek. Žádný SPAM, nebojte!