Národní třída se 9.3.2024 roztančí v rytmu funky, electra, kytar a disco v epesním stylu! Těšit se můžete na Ventolina, Hello Marcel, Marcel Gidote’s Holy Crab či Ametyst. Benefiční akce pojmenovaná podle série filmů Sharknado finančně podpoří výzkum žraloků organizace Sharktrust. Hurikán přitáhne z Německa i výjimečného hosta – DJ DiskoPeter! Akce bude také oficiální rozlučkou po pětiletém působení produkční Rock Café Šárky Hlaváčkové.

Název Šarknádo vyplývá především z benefiční přesahu akce, jejímž záměrem bude finanční pomoc projektu Sharktrust. Zakoupením lístku budou podpořeny cíle projektu jako je snaha o obnovení a udržitelnosti globální biodiverzity žraloků způsobené overfishingem či aktivní čištění oceánů zasažených lokalit.

Hudební program předvede nejen legendy trsání jako je Ventolin a DJ DiscoPeter (DE), ale i kapely z vydavatelství Život je lajf – funky electro dua Hello Marcel a jazz-psychedelických Marcel Gidote’s Holy Crab. Třešničkou na dortu celého programu je pak novinka na hudební scéně – kapela Ametyst. Jejich psychedelické techno je divoké a neotřelé a definitivně překvapí všechny posluchače. Poslední vystupující je překvapení večera a oznámí se těsně před koncertem.

Večer bude tematizován do stylu disco, funky, ale i psychedelie, což je žánrový výběr, který je specifický i pro dramaturgii produkční Šárky Hlaváčkové, nezávislé vydavatelství Život je lajf, či bývalý promotérský spolek NA SCÉNU.


Link předprodej: https://goout.net/cs/sarknado-ventolin+hello-marcel+dalsi/szydyxw/

Link na událost: https://fb.me/e/2J3KGXMe5

Web projektu Sharktrust: https://www.sharktrust.org/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit