Alt-popové duo z Londýna Oh Wonder se opět ukáže v České republice. Po loňském koncertu ve vyprodaném Rock Café letos navštíví oblíbené Roxy. Můžeme se těšit na zbrusu nové písně z alba Ultralife.
Kapela vystoupí 19. listopadu v pražském Roxy. Vstupenky za cenu 495 Kč jsou k dnešnímu datu již beznadějně rozebrané. Pusťte si jeden z jejich největších hitů Livewire, sledujte event a zkuste si nějaké lístky ulovit!
Podpoříte nás?
Czechmag je nezávislý magazín, který od roku 2014 mapuje českou kulturu, subkultury, umění a underground. Píšeme články vlastním stylem, natáčíme videa, přinášíme reportáže z akcí i rozhovory se zajímavými osobnostmi.
Pokud se ti naše tvorba líbí, můžeš nás podpořit a pomoci nám udržet Czechmag naživu. Každý příspěvek – malý či velký – nám dává sílu pokračovat a přinášet ti ještě lepší obsah.