Rychlá flow, nezaměnitelný hlas, úderné beaty a originální vizuál. To jsou věci, které si každý fanoušek Gleba jednoznačně přiřadí k jeho jménu s každým novým trackem, potažmo videoklipem, který tento slovenský rapper vypustí.

Ještě před vydáním svého debutového alba LAVIČKA PIMPIN nám Gleb posílá poslední track s názvem ANTISOCIAL. Na ten si pozval Delika, se kterým má už více spoluprací, a jak je zvykem, opět se jedná o audio-vizuální lahůdku. Působivý videoklip ANTISOCIAL natočil Simon Seriš, o kvalitní hudební produkci se postaral Komander Ground.

Dnešním dnem F*CK THEM také spouští předprodej podepsaných CDs (link), které oficiálně vychází 16.9.2017. Vydání Glebova debutového alba LAVIČKA PIMPIN je pro tento label jedna z nejvýznamnějších událostí. „Gleb je hlavným stavebným piliérom našeho domu a zároveň prvým interpretom, preto sme sa rozhodli pre jeho fanúšikov zorganizovať release party, ktorá sa uskutoční na legendárnom Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere,“ nechal se slyšet YAK.SHA, boss F*CK THEM. Vstupné na tuto událost je zdarma a z doposud ohlášených hostů jsou známá jména Dalyb a Hypetrain. Více se dozvíš na facebookové události.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.