Podzim se už nezadržitelně blíží a s ním i typické sychravé počasí. Je to roční období, ve kterém se jen ti nejodvážnější vypraví ven bez pláštěnky nebo deštníku. Firmy mohou tohoto stavu využít a vyrobit praktické reklamní deštníky, které ochrání jejich zaměstnance před nepřízní počasí a zároveň budou společnost reprezentovat.

Reklamní deštníky jsou skvělými předměty na propagaci společnosti. Za deštivého počasí si je prohlédne každý kolemjdoucí, a pokud se rozhodnete pro originální zpracovaní, rozhodně si jej i zapamatuje. Pro vaše zaměstnance či partnery je deštník praktickým a využitelným dárkem, který rozhodně nezapadne prachem na poličce.

Reklamní deštníky na míru

Reklamní deštníky mohou firmy vybírat z celé řady druhů. Rovněž si je mohou nechat vytvořit kompletně na míru potřebám. Stačí zvolit typ konstrukce, velikost, barvu, materiál, manuální či automatické zavírání. Jednotlivé položky lze prakticky neomezeně kombinovat tak, aby vzniklý deštník vyhovoval potřebám společnosti.

Na závěr přichází potisk. Je pouze na firmě, zda nechá potisknout celý potah deštníku nebo jeho část. U decentních kousků lze vygravírovat logo do dřevěné rukojeti reklamního deštníku a zdůraznit tak elegantní styl.

Reklamní předměty podle vašich potřeb

Deštníky i další reklamní předměty je možno zvolit v různých cenových hladinách v závislosti na použitém materiálu a celkových požadavcích. Firmy mohou vybrat jeden typ reklamních deštníků pro své zaměstnance a jiný typ pro reprezentativní účely. V nabídce jsou zařazeny různé varianty počínaje klasickými, až po kvalitnější a luxusnější bouřkové, větruodolné a korkové deštníky.

Máte zájem prohlédnout si celou nabídku reklamních deštníku nebo se na něco doptat? Neváhejte se obrátit na společnost Propaq.cz, jejíž specialisté vám ochotně pomohou.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit