Mobilní telefon má v dnešní době snad už každý z nás. Kryt telefonu, ale příliš uživatelů mobilu nevlastní. Mnozí z nás využívají mobilní telefon pouze k zábavě a komunikaci, jiní například také k práci, ale rozhodně nikdo z nás nechce, aby se mu telefon rozbil. Však to znáte. Jdete po ulici a najednou vám mobil vypadne z ruky a vy se jen bojíte, aby na skle nebyl “pavouk” nebo škrábance po těle. Právě pro tyto případy existuje nepřeberné množství již zmíněných telefonních krytů, které se snaží co nejvíce minimalizovat škody případného pádu.

Pří výběru krytu jde krom bezpečnosti také o jeho vzhled. Jednobarevné kryty už jsou pro vás nuda? Kryt s obrázkem superhrdiny už má váš známý? Co takhle vlastní kryt, který nebude jen obyčejným doplňkem?

Kryt s vlastní fotografií je skvělou možností, jak vylepšit vzhled vašeho telefonu. Dokáže vzbudit zájem okolí a ukázat ostatním váš originální styl. Na vlastní obal si můžete nechat vytisknout opravdu cokoliv. Ať už chcete, aby váš telefon zdobila fotka vašeho mazlíčka, drahé polovičky nebo souseda. Je to jen na vás, jelikož ve fantazii se meze rozhodně nekladou.

Speciální technika dokáže potisknout i boční strany telefonu a barvu při vysoké teplotě aplikuje do materiálu, čímž se obrázek stává skoro nezničitelným.

Další možností jsou i skvělé skleněné obaly, které díky svému přesahu přes okraj chrání váš telefon také před dopadem na sklo. Stačí si pouze vybrat kryt, který bude pasovat na váš mobilní telefon a originální ochrana vašeho telefonu může být na světě!

Více o originálních krytech se můžete dozvědět internetových stránkách mobilni-doplnky.cz a přidat se tak k tisícům spokojených zákazníků.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit