Rychlá flow, nezaměnitelný hlas, úderné beaty a originální vizuál. To jsou věci, které si každý fanoušek Gleba jednoznačně přiřadí k jeho jménu s každým novým trackem, potažmo videoklipem, který tento slovenský rapper vypustí.

Ještě před vydáním svého debutového alba LAVIČKA PIMPIN nám Gleb posílá poslední track s názvem ANTISOCIAL. Na ten si pozval Delika, se kterým má už více spoluprací, a jak je zvykem, opět se jedná o audio-vizuální lahůdku. Působivý videoklip ANTISOCIAL natočil Simon Seriš, o kvalitní hudební produkci se postaral Komander Ground.

Dnešním dnem F*CK THEM také spouští předprodej podepsaných CDs (link), které oficiálně vychází 16.9.2017. Vydání Glebova debutového alba LAVIČKA PIMPIN je pro tento label jedna z nejvýznamnějších událostí. “Gleb je hlavným stavebným piliérom našeho domu a zároveň prvým interpretom, preto sme sa rozhodli pre jeho fanúšikov zorganizovať release party, ktorá sa uskutoční na legendárnom Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere,” nechal se slyšet YAK.SHA, boss F*CK THEM. Vstupné na tuto událost je zdarma a z doposud ohlášených hostů jsou známá jména Dalyb a Hypetrain. Více se dozvíš na facebookové události.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit