Rychlá flow, nezaměnitelný hlas, úderné beaty a originální vizuál. To jsou věci, které si každý fanoušek Gleba jednoznačně přiřadí k jeho jménu s každým novým trackem, potažmo videoklipem, který tento slovenský rapper vypustí.

Ještě před vydáním svého debutového alba LAVIČKA PIMPIN nám Gleb posílá poslední track s názvem ANTISOCIAL. Na ten si pozval Delika, se kterým má už více spoluprací, a jak je zvykem, opět se jedná o audio-vizuální lahůdku. Působivý videoklip ANTISOCIAL natočil Simon Seriš, o kvalitní hudební produkci se postaral Komander Ground.

Dnešním dnem F*CK THEM také spouští předprodej podepsaných CDs (link), které oficiálně vychází 16.9.2017. Vydání Glebova debutového alba LAVIČKA PIMPIN je pro tento label jedna z nejvýznamnějších událostí. “Gleb je hlavným stavebným piliérom našeho domu a zároveň prvým interpretom, preto sme sa rozhodli pre jeho fanúšikov zorganizovať release party, ktorá sa uskutoční na legendárnom Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere,” nechal se slyšet YAK.SHA, boss F*CK THEM. Vstupné na tuto událost je zdarma a z doposud ohlášených hostů jsou známá jména Dalyb a Hypetrain. Více se dozvíš na facebookové události.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE