Každý zaměstnanec chodí do práce rád, když ví, že ho v práci čeká milý, vstřícný šéf. Samozřejmě lídr firmy musí mít jakousi přirozenou autoritu a rozhodně nemá být pro zaměstnance kamarádem, ale je dobré, když k nim přistupuje jako k lidem, když je respektuje a když jim vyjde vstříc ve chvíli, kdy potřebují odjet třeba na dovolenou. Abyste měli jistotu, že se vám zaměstnanci vrátí, obdarujte je reklamními předměty, které na dovolené mohou potřebovat. Navíc to pro vás bude reklama doslova chodící, která vám může přilákat celou řadu nových klientů.

Reklamní předměty jsou bohužel dávno zapomenutou reklamou, která je však stále efektivní. Dalo by se říct, že tu reklamní předměty byly, jsou a budou. Proto proč jste do nich ještě neinvestovali? Takové reklamní předměty nejsou drahou reklamou, navíc nemají datum trvání, a tak mohou klidně firmu, které dělají reklamu, přežít.

Pojďme si zmínit několik podob reklamních předmětů, kterými můžete obdarovat nejen své zaměstnance, když odjíždí na dovolenou. Právě na dovolené se jim totiž mohou opravdu hodit.

Reklamní ručníky

Jednou možností jsou reklamní ručníky. Ručníky jsou na dovolenou potřebné, sloužit mohou nejen ke každodenní hygieně, ale také mohou dělat společníka k rybníku, na koupaliště nebo na pláž k moři. V současné době si logo firmy můžete natisknout na ručník jakékoli barvy a velikosti. Jak bude vypadat váš reklamní ručník?

Reklamní lehátka

Stejně tak se mohou hodit reklamní lehátka, která jsou v létě velice oblíbená. Mohou je zaměstnanci vytáhnout nejen na chatě či u moře, ale také doma na zahradě, pokud se své volno rozhodnou trávit v pohodlí domova.

Sluneční brýle

Věděli jste, že i na sluneční brýle si můžete natisknout své logo? Vyberte si barvu a nechte si vyrobit jedinečný reklamní předmět, který ochrání obdarované před silnými a nebezpečnými slunečními paprsky.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit