Každý člověk má rád, když dostane něco zdarma. Milá pozornost, kterou nečekal, dokáže zpříjemnit den. Obchodníci toho často využívají u sportovních potřeb, kdy k nákupu či zakoupenému poukazu na sportování přibalí míček, lahev či jiné drobné sportovní vybavení.

Obchodníci většinou spoléhají na dva typy akcí. Tou první jsou velmi populární slevy, které v Česku dokážou přesvědčit k nákupu masy lidí. Druhým rozšířeným typem jsou reklamní předměty, dárky, které obchodník přibalí jako pozornost. Ty se nejčastěji uplatňují při nákupu kosmetiky, u sportu pak v případě nákupu poukazu či vyplněním věrnostní kartičky.

Nejčastěji darované sportovní reklamní předměty

V dnešní době vyspělých technologií lze vyrobit v podstatě jakýkoli reklamní předmět v různé cenové hladině. Paradoxně velmi levné je například vybavení pro golfisty – golfová týčka s potiskem loga vám reklamní agentura vyrobí již v ceně několika korun za kus, míčky pak vyjdou na několik desítek korun za kus.

Více rozšířené jsou pak předměty na fitness, které zvláště teď v zimních měsících přijdou velmi vhod při halových sportech. Levné reklamní předměty, jako například potítka, můžete obdržet při koupi permanentky, v lepších zařízeních mohou být k dispozici zdarma. Jen o něco málo nákladnější jsou pak švihadla s logem společnosti, která bývají většinou volně k použití. Naopak takový fitness pás v podobě reklamního předmětu si většinou již musí návštěvník zakoupit.

V létě jich bude nejvíce

Opravdový rozmach sportovního vybavení zdarma přijde pochopitelně až s létem, kdy jej lidé mohou aktivně využívat. Nejoblíbenější jsou doplňky na cyklistiku, k vodě nebo jen tak do parku. Například s frisbee si parta lidí může užít mnoho zábavy.

Firmy většinou objednávají reklamní předměty dlouho dopředu. Výroba trvá několik týdnů a je tak třeba dostatečně plánovat. Vybírat lze doslova z tisíců variant, na stránkách reklamní agentury se můžete sami přesvědčit.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit