Je tu první díl nové urbex show, kterou si za podpory našeho magazínu připravil režisér Paul Wurcel a jeho kolegové. V něm se účastníci videa vydali podívat na pražský hřbitov bláznů v Bohnicích, o kterém jsme se již zmiňovali i v článku o nejstrašidelnějších místech Česka.

V této výpravné show s názvem Paul’s Urbex bude Paul a další členi štábu jezdit po těch nejzajímavějších a nejtajemnějších místech, které se nachází jak v Česku, tak i v zahraničí. “Show jsme se rozhodli točit především proto, že na tohle téma začala točit spousta youtuberů, který z toho dělají něco, co to fakt není, a mnohdy to vypadá opravdu tragicky,” komentuje sám autor důvody, které ho motivovali, aby s tímto formátem začal.

Show Paul’s Urbex nabízí kvalitní zpracování a kameru včetně záběrů z dronu, ale hlavně realistickou, nikoliv lživou výpravu o místech, která budí zájem veřejnosti, zejména konspiračních teoretiků, kteří však své příběhy často přibarvují.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?