Je tu první díl nové urbex show, kterou si za podpory našeho magazínu připravil režisér Paul Wurcel a jeho kolegové. V něm se účastníci videa vydali podívat na pražský hřbitov bláznů v Bohnicích, o kterém jsme se již zmiňovali i v článku o nejstrašidelnějších místech Česka.

V této výpravné show s názvem Paul’s Urbex bude Paul a další členi štábu jezdit po těch nejzajímavějších a nejtajemnějších místech, které se nachází jak v Česku, tak i v zahraničí. “Show jsme se rozhodli točit především proto, že na tohle téma začala točit spousta youtuberů, který z toho dělají něco, co to fakt není, a mnohdy to vypadá opravdu tragicky,” komentuje sám autor důvody, které ho motivovali, aby s tímto formátem začal.

Show Paul’s Urbex nabízí kvalitní zpracování a kameru včetně záběrů z dronu, ale hlavně realistickou, nikoliv lživou výpravu o místech, která budí zájem veřejnosti, zejména konspiračních teoretiků, kteří však své příběhy často přibarvují.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit