Vánoce se nezadržitelně blíží a nic s nimi není spjato tak silně jako vánoční dárky. Vybrat ten správný dárek ale může být velmi obtížné. U dárků pro rodinu to platí dvojnásob, protože se vždy snažíte o něco jedinečného a originálního. Abychom vám s výběrem toho nejlepšího dárku, který můžete dát pod stromeček třeba svému tatínkovi, pomohli, připravili jsme pro vás následující článek.

1. Dárek pro tatínka kuchaře

Ze všeho nejdříve je důležité vědět, co vašeho tatínka baví. Pokud je jeho zálibou vaření, zjistěte, jaká jídla rád připravuje a co je k jejich přípravě potřeba. Pro všechny milovníky masa připraveného bez zbytečného tuku je jako stvořený elektrický gril, každý příznivec zdravého vaření zase ocení bylinkové koření, které jídlu dodá jedinečnou chuť.  Při přepravě hotového jídla se určitě hodí také kvalitní krabičky na jídlo, které lze ohřívat v mikrovlnné troubě i uchovávat delší dobu v mrazáku. Navíc jsou vhodné i do myčky, což váš otec ocení zejména při každodenním používání.

2. Dárek pro tatínka sportovce

Ani na stará kolena není dobré přestat sportovat. Pokud je sport vášní vašeho tatínka, určitě ocení dárek z tohoto oboru. A přesně pro tyto účely jsme pro vás vytvořili dlouhý seznam dárků pro sportovce, které potěší každého sportovce. Z více než 35 dárků zaručeně vyberete i Vy ten pravý, který potěší vašeho tatínka.

3. Dárek pro tatínka milujícího hudbu

Láska k hudbě se, podobně jako láska ke sportu, nikdy nevytrácí. Pokud váš tatínek za mlada ujížděl na Black Sabbath nebo podobných metalových či rockových skupinách, určitě ho potěšíte CD, vinylem, oblečením s logem nebo ještě lépe rovnou lístkem na koncert jeho oblíbené skupiny. Stačí zjistit, jaké skupiny má rád a podle toho se zařídit.  

4. Dárek pro tatínka libujícího si v módě

Měkké dárky bývají pro většinu lidí postrachem. Pokud má ale váš tatínek rád módu, měkké dárky určitě ocení.  Můžete sáhnout po tradičních a osvědčených dárcích, jako jsou například kvalitní boty do přírody nebo třeba stylová zimní bunda. Pokud ale chcete sáhnout po naprosto netradičním dárku, můžeme vám doporučit tzv. „Skinners“ – ponožky, které zároveň fungují jako boty a je možné v nich chodit ven či do posilovny.

Samozřejmě je jasné, že výběr ideálního dárku je z velké míry individuální záležitostí a nic jako univerzální dárek, který by potěšil každého, bohužel neexistuje. Důležité je důkladně zvážit, co váš protějšek ocení a podle toho se zařídit. I přesto ale doufáme, že jsme vám tímto článkem s výběrem pomohli, nebo vás alespoň trošku nasměrovali. Pokud máte tip na jiný dárek, můžete se o něj s námi i s ostatními podělit v komentářích pod článkem!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit