10. listopadu od 23:00 se v pražském klubu Ankali uskuteční rap show, na které vystoupí hned několik známých jmen. Klub Ankali se nachází na Praze 10 ve Vršovicích, kousek od tramvajové a autobusové zastávky Bohemians. Akce má končit až v 8 hodin ráno, takže času na zábavu bude opravdu hodně a rozhodně to bude stát za to.

Jako hlavní host se svojí banger show přijede slovenskej lump z Comebackgangu Fobia Kid. Jako další na show odehraje svůj set např. KONEX z Milion+ (YZO) a dá i live rap show, toho dále doplní Frank Flames z Hypno 808. V průběhu celé akce budou vystupovat lokální interpreti, jako je např. Kouř, Atmo nebo Kush Coma gang.


LINEUP:

FOBIA KID live (Comebackgang)

https://soundcloud.com/mateus-mampouya

https://www.facebook.com/fobiakidcbg/

Konex live/DJ set (YYY)

https://soundcloud.com/KonexBeatz

Frank Flames Beats (Hypno 808)

https://soundcloud.com/frankflamesbaby

∆NGRY ΠABLEFLIP

https://soundcloud.com/angry-tableflip

KUSH COMA DJS

https://soundcloud.com/kushcomaboy


Předprodej vstupenek probíhá přes goout.net, lístek stojí 180 CZK. Lístky bude možné zakoupit i na místě, a to za 250 CZK před půlnocí a 200 CZK po půlnoci. Kdo se chce naladit už dřív, může tak učinit na oficiálním warm-upu, který se uskuteční na Hollaru a kde je vstup zdarma.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit