Slovenský rapper Samey, kterého si většina fanoušků zapamatovala z působení ve tříčlenné skupině HAHA CREW, spadající pod label F*CK THEM, nechal své příznivce napínat opravdu dlouho, nicméně nyní už se všichni, kteří dluhé měsíce čekali na jeho debutové album, mohou konečně radovat.

Mama neviem kedy pridem domov“, jak zní název alba, který byl odhalen již v minulosti, vyjde po dlouhých přípravách a následném ladění již v tomto prosinci. Prvními vlaštovkami, které naznačují, do jaké atmosféry může být Sameyův debut laděn, byly videoklipy k trackům “1” či “v dialke vidim svietit sidlisko”.

S odhalením releasu byl zveřejněn i kompletní tracklist, který obsahuje 11 tracků + 1 bonus. Kromě hostů jako třeba Hasan, Ego, Dalyb, Lvcas Dope nebo Zayo, se kterými možná spousta lidí i tak trochu počítala, může některé fanoušky překvapit i účast Rytmuse – kterému však Samey pomáhal s jeho poslední deskou Krstný otec.

 1. 1969 (intro)
 2. vlasy veju vo vetre ft. saul & hasan
 3. v dialke vidim svietit sidlisko
 4. mnkpd skit
 5. za svitu hviezd ft. rytmus
 6. mood ft. ego
 7. zajtrajsok pride dnes ft. saul
 8. rockstar steez ft. dalyb
 9. noci a rana
 10. 1
 11. smrt je len dalsie dobrodruzstvo
 12. ctotv freestyle (bonus track) ft. dalyb, lvcas dope & zayo

Aby bylo vše kompletní, fanoušci rovnou dostali i informace o koncertní tour s názvem Rockstar Steez, se kterou v prosinci Samey a hosté zavítají do Prahy, Brna, Bratislavy a Košic.

autor úvodní fotografie: Tomáš Fiala

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit