Včera, 13. října, vystoupilo londýnské duo Mount Kimbie již potřetí v Praze. A opět to byl nepopsatelný zážitek.

V roce 2013 hráli jako předkapela vynikajícím The xx. Půl roku na to měli v pražské MeetFactory svoje vlastní vystoupení, které bylo vynikající, a skupina si získala v Praze  srdce hodně fanoušků.

Návštěvníky naladila česká předkapela Děti mezi reprákama. Kai Campos a Dom Maker začali hrát s půl hodinovým zpožděním, ale o to delší koncert byl. Když začali hrát, lidé zavřeli oči a jen se pohybovali do rytmu. Na leden 2017 chystají své nové album, ze kterého představili pár nových songů, které byly skvělé, takže se máme určitě na co těšit. Fanoušci si neměli na co stěžovat, protože MeetFactory nabídlo jako vždycky skvělé ozvučení. Výsledek nejde dost dobře popsat, museli byste to zkrátka zažít.

Jako poslední zahráli Mount Kimbie prodlouženou verzi jejich nejznámnějšího singlu Made to Stray, přičemž místo originálních 5 minut dopřáli publiku propracovanější téměř čtvrthodinový zážitek. Lidé odcházeli domů nadšení a spokojení a za sebe mohu říct, že to byl jeden z nejlepších koncertů, které jsem navštívila.

Podívejte se na fotoreport:

foto:
Robin Skotnicki

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.