Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Tafrob, MC Gey a Torula?


V jednom videu naleznete rozhovor s Tafrobem, MC Geyem a Torulou aka Trnavským sedlákem!

Tafrob, vlastním jménem Pavel Sup, odstartoval svou rapovou kariéru před sedmi lety v kapele ZW Cirkus (Tafrob, Jiří Walker, Dj Maztah), která se původně jmenovala Zlomenej Waz. Zprvu nebyl moc úspěšný, ale díky tvrdé práci slavil své první úspěchy na poli freestyle battlů, kde získal svou přezdívku neoficiální “král freestylů”.
Po roce 2004, kdy vyšel celkem úspěšný singl Já bych si přál/Obě strany mince, začal Tafrob pomýšlet na sólovou dráhu. Na vrchol ho vynesla skladba Nuda v Brně, kolaboruje s mnoha dalšími umělci na scéně, jako například Jay Diesel, Moja Reč, a tak dále.

Mc Gey se všeobecně vymyká všem představám o typickém chování a vyjadřování klasického rappera. Začal s rapem v roce 1999, v roce 2010 vydal první sólo desku Turbulence negativních dobrot. 2011 je rokem společné práce Geye s Fattem, která vrcholí společnou deskou Imaginarium naprosto běžných podivností. Díky této desce se stal Mc Gey členem Ty Nikdy.

Torulu (též známého jako Tony Pach) odmalička přitahoval hip hop, a tak se mu začal aktivně věnovat. Dnes se pravidelně zapojuje do dění na scéně a občas vyvolává skandály.
Vstup na scénu mu “zajistilo” členství v Turbo Boost z Trnavy, avšak zanedlouho se vydává na sólovou cestu. V roce 2008 mu vychází EP Na Torulu neplací, kde se mimo jiné objevil i Boy Wonder. Po dvou letech se vrací s mixtapem Zase spatky, kde se představil i český Hugo Toxxx. V roce 2012 se ozývá s album Z kanála hore se zajímavými hosty, jako například Rest či Radikal.

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE