Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekli členi Blakkwood Records – Fosco Alma a Sharlota?


“Už jako malej jsem sem jezdil do stanu. Spával jsem tady, žral jsem z konzervy, takže já jsem tady pečenej vařenej.” – Fosco Alma

Pětadvacetiletý Fosco Alma, jenž je na scéně aktivní již plus mínus 10 let, patří mezi ty interprety, kteří jezdili na HHK již před tím, než zde vystupovali, což je protiklad devatenáctileté Sharloty, která zde byla poprvé před rokem již jako vystupující interpret.

V našem “dvojrozhovoru” s členy Blakkwood Records zjistíte podrobnosti o nových nadcházejících albech obou jmenovaných a třeba i to, kolikrát již byli na HHK a na koho se tento ročník nejvíc těší, více v rozhovoru!

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE