Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekli členi Blakkwood Records – Fosco Alma a Sharlota?


“Už jako malej jsem sem jezdil do stanu. Spával jsem tady, žral jsem z konzervy, takže já jsem tady pečenej vařenej.” – Fosco Alma

Pětadvacetiletý Fosco Alma, jenž je na scéně aktivní již plus mínus 10 let, patří mezi ty interprety, kteří jezdili na HHK již před tím, než zde vystupovali, což je protiklad devatenáctileté Sharloty, která zde byla poprvé před rokem již jako vystupující interpret.

V našem “dvojrozhovoru” s členy Blakkwood Records zjistíte podrobnosti o nových nadcházejících albech obou jmenovaných a třeba i to, kolikrát již byli na HHK a na koho se tento ročník nejvíc těší, více v rozhovoru!

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit