V sobotu 8. prosince se mohou fanoušci tohoto žánru těšit na největší hip hopovou halovou akci této zimy. Do Zoner Bobyhall míří exkluzivně 12 top CZ/SK hip hopových živých koncertů v podání Ego, Separ, Kali, Ektor, Strapo, Pil C, Nerieš, Blakkwood, Aless, Calin, Lvcas Dope, Fejbs + DJ Lucky Boy a hypeman Osťo.

Celá akce proběhne pod hlavičkou agentury All-In Concerts, odstartuje už v 18h a vstupenky je možné zakoupit buď fyzicky v Indies na Poštovské 2 nebo elektronicky na stránce www.heartofmusic.cz. Je možno si zakoupit lístek Klasik nebo VIP4ALL, který zahrnuje VIP balkón s vlastním barem a skvělým výhledem na stage. Oba typy vstupenek se pomalu blíží vyprodání! 

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru a 12 skvělých koncertů, včetně společných featuringů interpretů. V průběhu večera si budete moci odpočinout ve speciálních chill-out boxech a v případě hladu pro vás bude nachystané speciální plant based občerstvení. Samozřejmostí je i dostatečný počet barů s těmi nejlepšími drinky.

Koupi lístků uděláte i dobrý skutek, jelikož se organizátoři rozhodli věnovat určité procento z každé vstupenky organizaci Green Life na záchranu deštného pralesa na Sumatře. Přečtěte si více na www.pralesdetem.cz/zachran-prales.

Zoner Bobyhall se nachází na adrese Sportovní 559/2A, areál nabízí možnost parkování a pomocí MHD se sem dostanete autobusem č. 67 (zastávka Sportovní) nebo trolejbusy 25 a 26 (zastávka Zimní stadion).

Veškeré informace najdete na facebookové události.

– advertorial –

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit