Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Rytmus a Ego z Kontrafaktu?


Na Hip Hop kempu ses mohl letos setkat s redakcí CZECHMAGU, která tam právě pro tebe vyzpovídala několik známých interpretů. Jedním z nich je slovenská legendární skupina KONTRAFAKT.

Kontrafakt je hip hopová crew z Piešťan, která působí na hudební scéně už skoro dvacet let. Naší redakci se podařilo udělat rozhovor s dvěma členy tohoto uskupení – s Patrikem Vrbovským (Rytmus) a Michalem Strakou (Ego).

Chlapci na této akci vystupují již od prvního ročníku. “Je to tradice, možná i povinnost, čest, že jsme tu byli na začátku a jsme tu stále každý rok. A je to opravdu příjemný pocit, je to zajímavé a je to i haluz. Protože, když si vezmeš, že člověk se narodil tehdy, když začal první ročník tohoto festivalu, tak dnes už to je normálně čtrnáctiletý puberťák,” reagoval Rytmus, který nedávno uvedl premiéru svého životního filmu – Sídliskový sen, o němž se samozřejmě také zmínil v rozhovoru.

Za to jeho mladší kolega Ego začal rozvíjet a podporovat talent mladých a nadějných hudebníků, dohromady si říkají PODZEMGANG. I oni vystoupili na HHK. A jak je s tím spokojený Ego? “Super, u nás to bylo celkem dobře pochopené. V Čechách se mi zdálo, že si toho jen někdo všiml. U vás si spíš všímají lidi toho, že jsem něco takového udělal. U nás to spustilo takovou vlnu, byl to fenomén.”

A co nám Kontrafakt ještě prozradili? Více v rozhovoru.

Pokud chceš vidět nesestříhnou verzi rozhovoru s Rytmusem, kde si dost slušně utahoval z našeho reportéra, klikni zde.

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit