Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Hopsin?


Hopsin na HipHopKempu?! Neuvěřitelné! A my vám k tomu všemu ještě přinášíme exkluzivní rozhovor!

Marcus Jamal Hopson a.k.a. Hopsin je undergroundový rapper z Kalifornie. Hudebně aktivní je již od roku 2001 až do současnosti. Známý je hlavně svojí extravagancí, tím, že se nebojí říct to, co si myslí (což se stává často) a zakomponovat to do svých textů. Co se týče vzhledu, proslavil se svojí zálibou nosit bílé kontaktní čočky. Rappeři, s kterými spolupracoval, nejsou mainstream, jelikož mainstream rappery nemá zrovna v oblibě, ale například Tech N9ne a Dizzy Wright tu někdo určitě pozná.

V rozhovoru se dozvíte odpověď například na to, co Hopsin slyšel o ČR, dále se zmínil o svém novém domě nebo třeba kdy se dozvěděl a následně zamiloval do hip hopu.

Chtěli bychom Hopsinovi ještě jednou poděkovat za spolupráci a doufáme, že jste si tento rozhovor užili.

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?