Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Hopsin?


Hopsin na HipHopKempu?! Neuvěřitelné! A my vám k tomu všemu ještě přinášíme exkluzivní rozhovor!

Marcus Jamal Hopson a.k.a. Hopsin je undergroundový rapper z Kalifornie. Hudebně aktivní je již od roku 2001 až do současnosti. Známý je hlavně svojí extravagancí, tím, že se nebojí říct to, co si myslí (což se stává často) a zakomponovat to do svých textů. Co se týče vzhledu, proslavil se svojí zálibou nosit bílé kontaktní čočky. Rappeři, s kterými spolupracoval, nejsou mainstream, jelikož mainstream rappery nemá zrovna v oblibě, ale například Tech N9ne a Dizzy Wright tu někdo určitě pozná.

V rozhovoru se dozvíte odpověď například na to, co Hopsin slyšel o ČR, dále se zmínil o svém novém domě nebo třeba kdy se dozvěděl a následně zamiloval do hip hopu.

Chtěli bychom Hopsinovi ještě jednou poděkovat za spolupráci a doufáme, že jste si tento rozhovor užili.

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit