Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Majk Spirit?


Majk Spirit nám poskytl po svém vystoupení na Hip Hop Kempu vřelý rozhovor!

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je člen skupiny slovenské skupiny H16, se kterou mají na kontě 2 alba, po nichž se dal Majk na sólovou dráhu. Jeho album Nový človek (2011) sklidilo obrovský úspěch a hned 2 zlaté slavíky a to za nejlepší videoklip a objev roku.
Poté nastala menší pauza, ale letos Majk konečně vydal své nové album Y Black, které bylo více zaměřené na flow. V zápětí jej doplnil druhým albem Y White, kde se více zaměřil na inspirativní texty a jehož koncept je podobnější albu Nový človek.
Majk má také na kontě featy nejen s československou špičkou (např. DJ Wich, Rytmus, Ego, Ektor…) ale také třeba s londýnskou skupinou S.A.S.

Majk Spirit nám v rozhovoru prozradil, kolikrát už byl na Hip Hop Kempu, jak se mu tam líbilo letos, nebo proč se rozhodl rozdělit své letošní album na 2 poloviny. Jestli se (nejen) tyto věci chcete dozvědět, určitě se podívejte!


Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE