Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Majk Spirit?


Majk Spirit nám poskytl po svém vystoupení na Hip Hop Kempu vřelý rozhovor!

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je člen skupiny slovenské skupiny H16, se kterou mají na kontě 2 alba, po nichž se dal Majk na sólovou dráhu. Jeho album Nový človek (2011) sklidilo obrovský úspěch a hned 2 zlaté slavíky a to za nejlepší videoklip a objev roku.
Poté nastala menší pauza, ale letos Majk konečně vydal své nové album Y Black, které bylo více zaměřené na flow. V zápětí jej doplnil druhým albem Y White, kde se více zaměřil na inspirativní texty a jehož koncept je podobnější albu Nový človek.
Majk má také na kontě featy nejen s československou špičkou (např. DJ Wich, Rytmus, Ego, Ektor…) ale také třeba s londýnskou skupinou S.A.S.

Majk Spirit nám v rozhovoru prozradil, kolikrát už byl na Hip Hop Kempu, jak se mu tam líbilo letos, nebo proč se rozhodl rozdělit své letošní album na 2 poloviny. Jestli se (nejen) tyto věci chcete dozvědět, určitě se podívejte!


Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit