Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Yelawolf?


20. – 22. srpna proběhl Hip Hop Kemp. Jedním z největších lákadel letošního ročníku byl rapper Yelawolf a CZECHMAG si ho nenechal ujít.

Yelawolf, americký rapper a člen labelu Shady Records, kterému šéfuje Eminem, byl na letošním ročníku Hip Hop Kempu jako jedna z největších hvězd, headliner.

Pro tohoto potetovaného chlapíka, který vypadá spíše jako rocker než rapper, je typické, že jeho skladby jsou více melodické a více si dává záležet na melodických refrénech, také do nich velmi rád přidává kytaru. Jeho songy v sobě protínají rap s prvky country hudby a dohromady dávají velmi zajímavé a úspěšné pecky, jako například singl Best Friend, ke kterému si přizval svého mentora Eminema.

Zajímá Vás o čem jsme si s Yelawolfem povídali, co nám řekl o Hip Hop Kempu a nebo jaká je spolupráce s Eminemem? Sledujte video níže.

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit