Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Yelawolf?


20. – 22. srpna proběhl Hip Hop Kemp. Jedním z největších lákadel letošního ročníku byl rapper Yelawolf a CZECHMAG si ho nenechal ujít.

Yelawolf, americký rapper a člen labelu Shady Records, kterému šéfuje Eminem, byl na letošním ročníku Hip Hop Kempu jako jedna z největších hvězd, headliner.

Pro tohoto potetovaného chlapíka, který vypadá spíše jako rocker než rapper, je typické, že jeho skladby jsou více melodické a více si dává záležet na melodických refrénech, také do nich velmi rád přidává kytaru. Jeho songy v sobě protínají rap s prvky country hudby a dohromady dávají velmi zajímavé a úspěšné pecky, jako například singl Best Friend, ke kterému si přizval svého mentora Eminema.

Zajímá Vás o čem jsme si s Yelawolfem povídali, co nám řekl o Hip Hop Kempu a nebo jaká je spolupráce s Eminemem? Sledujte video níže.

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?