Vzhledem k počtu tuzemských rapových interpretek je třeba řádně přivítat a představit každou novou členku. Donnie patří pod Kolektiv X, čerstvě založený brněnský hudební label, který přináší do rapových vod svěží novou vlnu. Ta si zakládá na různorodosti, žánrové diverzitě a progresivním zvuku.

Tmavé auto, tmavá skla, sluneční brýle a tajemství. Donnie svým rapem dokáže vtáhnout do melancholické noční jízdy autem, během které uslyšíte soundtrack zlomeného srdce. Autorka přenáší všechny svoje slzy a zničené vztahy do své desky, která se stává na ženském rapovém poli velice fresh záležitostí. Jak Donnie sama zmiňuje:

“Je to deska založená na emocích”

A z jejího debutového počinu emoce a city přímo srší. Název desky má spojitost se samotným filmem Donnie Darko. Zakončení tohoto kultovního počinu je pro mnoho lidí velkým otazníkem, ve kterém si každý najde svůj vlastní příběh, se kterým se ztotožní. Deska obsahuje celkem 10 skladeb a nachází se na ní celkem 3 hosté: Ajvo, Čaba Laciga nebo také Václav Rouček! O produkční stránku desky se postaral Rainer, který je zároveň také dvorním producentem labelu.

Na závěr jen dodám, že distribuci desky zaštiťuje Warner Music Czech Republic a album  samotné je dostupné na Spotify. Pokud chceš, aby ti nic od této autorky neuniklo, sleduj její instagram nebo profil Kolektiv X.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit