Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Pil C nebo Otis s Cigem?


Na letošním Hip Hop kempu se nám podařilo odchytnout kromě Majka Spirita i jeho dva parťáky z H16 Otise a Ciga. Chvilku si na nás udělal i Pil C z Comebackgangu.

Otis a Cigo, členové H16, se pohybují na československé rapové scéně už nějaký ten pátek a patří mezi nejznámější slovenské rappery, a proto vás asi nepřekvapí, že jejich letošní účast na Hip Hop Kempu rozhodně nebyla jejich první. Letos se nám navíc oba připomněli svými solovými albumy. V rozhovoru nám Cigo řekl, jak hodnotí s odstupem času ten svůj a prozradil nám, na koho se na letošním Hip Hop Kempu nejvíc těšil. Otis nám mimo jiné objasnil podle čeho si vybíral hosty do remixu na jeho banger “Já vs celý svět”.

Lukáš Kajanovič alias Pil C se naopak na rapové scéně pohybuje poměrně krátce a na Hip Hop kempu se představil poprvé. Přesto má už na kontě spolupráci s Dj Wichem, Delikem, Supou nebo duem VR/Nobody. Krom toho chystá svoje debutové album, o kterém nám v rozhovoru prozradil pár detailů.

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit