Konečně je to tu a my Vám můžeme ukázat oficiální rozhovory z letošního ročníku Hip Hop Kempu, o které se postarala naše produkce ve spolupráci s Queens.cz a I LOVE PARTY PRODUCTION. Co nám řekl Pil C nebo Otis s Cigem?


Na letošním Hip Hop kempu se nám podařilo odchytnout kromě Majka Spirita i jeho dva parťáky z H16 Otise a Ciga. Chvilku si na nás udělal i Pil C z Comebackgangu.

Otis a Cigo, členové H16, se pohybují na československé rapové scéně už nějaký ten pátek a patří mezi nejznámější slovenské rappery, a proto vás asi nepřekvapí, že jejich letošní účast na Hip Hop Kempu rozhodně nebyla jejich první. Letos se nám navíc oba připomněli svými solovými albumy. V rozhovoru nám Cigo řekl, jak hodnotí s odstupem času ten svůj a prozradil nám, na koho se na letošním Hip Hop Kempu nejvíc těšil. Otis nám mimo jiné objasnil podle čeho si vybíral hosty do remixu na jeho banger “Já vs celý svět”.

Lukáš Kajanovič alias Pil C se naopak na rapové scéně pohybuje poměrně krátce a na Hip Hop kempu se představil poprvé. Přesto má už na kontě spolupráci s Dj Wichem, Delikem, Supou nebo duem VR/Nobody. Krom toho chystá svoje debutové album, o kterém nám v rozhovoru prozradil pár detailů.

Na kanálu Hip Hop Kempu naleznete i další rozhovory z letošního ročníku – stejně tak jako na našem webu nebo Facebooku, takže nás určitě dál sledujte! Pokud máš chuť podívat se na bonusové video k těmto rozhovorům, mrkni se zde!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?